Berza=kladionica...ili gresim?

Član
Učlanjen(a)
09.01.2013
Poruka
1
Akcije NIS samo rastu, sta ste uradili sa 5 besplatnih komada?

Ima o savetima da li prodati ili kupiti na www akb net
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
7
Prijatelju mani se Forexa.... to rade veliki igraci a mali samo gube...Pogledaj ovaj sajt: http//www.betfairprofit.com/ ovo je berza kladionicarski kvota i to moze svako da radi.....
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
[WARNING]Ne postavljajte žive linkove dugih sajtova, to nije dozvoljeno.[/WARNING]
 
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
13
e ljudi, dugo sam radio na stranoj berzi i recicu vam iskreno....
s jedne strane moze se zaraditi dosta novca ako se pazljivo radi ili ako imate sposobnog brokera, mada, smatram da treba pratiti berzu (uopste nije komplikovana) da se razume o cemu se radi..
s druge strane mozete da izgubite sve odjednom! ako ste brokeru neki nebitan mali klijent ili ako se zalecete nakon nekog uspeha, kao u kocki. naravno desi se kao sto se meni desilo da se uplete neki treci faktor na sta se ne moze uticati.

sto se tice brokera, njemu je bitno da ima klijente, nece namerno da izgubi novac klijentu jer onda nema ni on prinose, ali ima slucajeva da broker namerno obori za neki procenat klijenta kada klijent nece da ulozi jos novca nego se "igra" sa malom sumom, sto brokeru nije neki profit a oduzima mu dosta vremena.

sve u svemu.
preporucujem ko moze da proba (sa manje novca ako se plasi) nije bauk, moze se stvarno zaraditi ali tvrdim da mora da se prati berza inace ce sve da deluje kao mazanje ocuju, i ko proba neka ne ocekuje ogroman dobitak na pocetku, niti da tvrdi da ce ga broker odmah pokrasti za 100 evra (sto je zaista smesna suma jer se na berzi obrcu mnogo vece sume). najbolje je ako moze sam, uz savete. tako sam ja radio i dobro sam prosao, osim sto me facebook ukanalio...ceo svet radi na berzi

ps- ako neko ima kockarsku zicu ne preporucujem, iako berza nije kocka ipak treba imati malo srece

nadam se da sam malo pomogao
 
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
3
Imam ja iskustva sa markets.com
Dobio sam poziv od nekog dosadnog brbljivca koji mi je prodao priču avioni kamioni, što više uložiš više dobiješ i tako...minimum 100 evra...Ja hvala bogu udjem sa tom sumom i preko neke aplikacije krenem da se kockam sa dnevnim kursnim razlikama - on pozove i izdiktira na šta da ulažem - kaže koje parametre da podesim u aplikaciji! I tako nekad -20 pa +40 pa -15 ...i doguram do 180 evra a taj tip non stop insistira da uložim par hiljada evra i da počnemo trgujemo sa zlatom, naftom itd...i tako mu dosadilo da me ubedjuje i jednog dana me zove i kaže da uložim sve bez ikakvih limita na rumunsku valutu...na kraju ja izgubim sve - on se više nije javljao! Veovatno je on posredno prigrabio ceo kolač...

Čini mi se da se zvao Danijel (0608462352)

Sve u svemu, budite oprezni!
 
Učlanjen(a)
29.07.2014
Poruka
1
Je l moze meni neko da kaze kako mogu da dodjem do toga da radim na nekoj stranoj berzi recimo? Koje su tu opcije, sta se konkretno radi, tj. sta sve moze da se radi? Na studijama sam jos uvek, ali bih se orijentisao u tom nekom pravcu. Ako neko ima iskustva u vezi sa tim, bio bih zahvalan da mi kaze. Hvala
 
Natrag
Top