Beogradska hronika-van sa RTS1

Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
13
Ti verovatno ne znaš da čitaš ili ne želiš.Nisam za ukidanje beogradske hronike nego samo njeno izmeštanje na neki od vaših lokalnih kanala pa onda do mile volje gledajte vašu prestonicu i uživajte na adi ciganliji,a nas iz provincije pustite da gledamo nešto drugo! SRBIJA je najlepša zemlja na planeti!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
RTS je 'najgledanija' televizija tako da se vazne emisije trebaju tu nalaziti. Poznato je da se mnogo ljudi iz provincije nalaze u Beogradu tako da ce i njih to zanimati. A i ne znam sta bi bi mogli gledati , u Kraljevu i drugim manjim gradovima se skoro i nista ne desava da bi privukli veliku medisku paznju, a i imaju dosta reportaza o provinciji na rts-u. U svakom slucaju mogu da te razumem, ali opet si pojedinac od mase ljudi koji podrzavaju tu emisiju, a tvoje nezadovoljstvo i neku vrstu zavisti prema velikom gradu i ljubomoru zbog toga ne moras iskazivati
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
13
Ja tebe zaista ne razumem!? Samo iskompleksirani "beograđani" druge ljude koji žive u Srbiji zovu provincijalci! Za tvoju informaciju Kraljevo nije mali grad i ima šta da pokaže.Ponavljam:NE TREBA UKINUTI BEOGRADSKU HRONIKU VEĆ JE SKLONITI SA JAVNOG SERVISA SVIH GRAĐANA SRBIJE!!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
376
Javni servis RTS je upravo to što mu i ime kazuje, javni servis svih gradjana Srbije.

Beogradska hronika je autorska emisija i eto zaostala je iz nekih starih vremena i prikazuje se od samog početka na pomenutom servisu. Sa pravom se postavlja pitanje da li joj je tu zapravo i mesto.

Beograd ima i svoju gradsku televiziju - Studio B i to bi trebalo biti pravo mesto Beogradske hronike. Zašto to nije tako je po mom mišljenju tehničko ali i ekonomsko pitanje. Nije u pitanju samo pomenuta emisija već se i Jutarnji program bavi temama koje su većim delom vezane za Beograd.

Budući da RTS ne prihoduje samo obaveznom pretplatom teško se može tražiti da se odrekne najgledanijih programa. Dakle to pitanje ja malo komleksnije nego što se to u prvi mah čini.
 
Natrag
Top