Bayern München ~ Bavari

Dokle će Bajern stići ove sezone u L.Š.?

  • Ispašće odmah u osmini finala.

    Votes: 1 5,6%
  • Do četvrt finala.

    Votes: 6 33,3%
  • Do polu finala

    Votes: 4 22,2%
  • Do finala

    Votes: 3 16,7%
  • Osvojiće.

    Votes: 4 22,2%

  • Total voters
    18
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pa naravno da nisi video penale....i ne pricam o tom laktu vec o cistoj ruci Pikea..
Ni ja nisam video taj faul nad Valdezom ako cemo tako...

Sad sam pogledao snimak da se podsetim,bila je ruka,ne mogu da kazem da li je bilo namerno ili ne,nego mi je cudno da Anelka koji je bio u sesnaestercu,podize loptu,ocito da ga je gadjao u ruku,jer mogao je da ga dribla drugacije,jer nemoguce je da prebaci igraca i stigne do lopte pre golmana i sve to u nekih 10-11m,nije Valdez stojao na liniji...Ali dobro necu vise da se oglasam povodom ovoga,reko sam sta sam imao.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Sad sam pogledao snimak da se podsetim,bila je ruka,ne mogu da kazem da li je bilo namerno ili ne,nego mi je cudno da Anelka koji je bio u sesnaestercu,podize loptu,ocito da ga je gadjao u ruku,jer mogao je da ga dribla drugacije,jer nemoguce je da prebaci igraca i stigne do lopte pre golmana i sve to u nekih 10-11m,nije Valdez stojao na liniji...Ali dobro necu vise da se oglasam povodom ovoga,reko sam sta sam imao.

Ma nista se ne moze porediti sa ovim....
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Sad sam pogledao snimak da se podsetim,bila je ruka,ne mogu da kazem da li je bilo namerno ili ne,nego mi je cudno da Anelka koji je bio u sesnaestercu,podize loptu,ocito da ga je gadjao u ruku,jer mogao je da ga dribla drugacije,jer nemoguce je da prebaci igraca i stigne do lopte pre golmana i sve to u nekih 10-11m,nije Valdez stojao na liniji...Ali dobro necu vise da se oglasam povodom ovoga,reko sam sta sam imao.
Nema to veze da li ga je gadjao u ruku ili ne, ruka je bila i kraj!
A to sto sudija sere na svakoj drugoj utakmici ce ga kostati debelo..

Zabranice mu da sudi vise i to je to..

Pravilna odluka.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Koliko su veliki pokazali su u LŠ, ono je sramota što je urađeno protiv Fiorentine!
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
But: Nema više izgovora, samo pobede!

10 Oktobar 2010 | 20:55




Golman minhenskog Bajerna, Hans-Jerg But, strahuje da bi njegov klub mogao veoma loše da prođe ove sezone ukoliko podhitno ne počne da pobeđuje. Bavarci su u prvih sedam bundesligaških utakmica osvojili samo osam bodova i već zaostaju 13 bodova za liderom Majncom.

But je upozorio da više ne sme biti izgovora, počevši već od sledećeg vikenda i gostovanja ekipi Hanovera.

- Dosegli smo tačku gde moramo da počnemo da pobeđujemo u Bundesligi, jednostavno moramo. Treba pronaći rešenja i to brzo. Situacija je dramatična - rekao je golman Bajerna.

Bavarci su slično počeli sezonu prošle godine, ali tada nisu ni u jednom trenutku zaostajali više od osam bodova u odnosu na vodećeg na tabeli.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Bajern traži povratak Holanđanina iz reprezentacije

12 Oktobar 2010 | 14:01

Bajern traži povratak Holanđanina iz reprezentacije



Predstavnici Bajerna iz Minhena zatražili su od Fudbalskog saveza Holandije da hitno oslobode obaveza Marka Van Bomela kako bi mogao da se vrati u klub.

Kapiten Bavaraca i holandski reprezentativac povredio je koleno u kvalifikacionoj utakmici protiv Moldavije i njegov nastup u derbiju grupe protiv Švedske je pod znakom pitanja. Ipak, imajući loše iskustvo sa Robenom, koji je kako se ispostavilo povređen igrao na SP, čelnici Bajerna zahtevaju od Holanđana da pošalju iskusnog veznog fudbalera natrag u klub.

- Posle konsultacija sa klupskim lekarom, uprava je donela odluku da zatraži od Fudbalskog saveza Holandije da se Van Bomel vrati u Minhen kako bi počeo sa terapijama - kaže se u saopštenju nemačkog šampiona.

Međutim, mala je verovatnoća da će se to i dogoditi jer je iz tabora holandskog tima u toku dana saopšteno da je povreda Van Bomela bezazlena i da će konkurisati za sastav u važnoj utakmici protiv Švedske.

Bajern i dalje očekuje kompenzaciju od Holanđana zbog loše dijagnoze povrede Robena, koji će odsustvovati sa terena do kraja godine.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Bekenbauer ne veruje u Bavarce

13 Oktobar 2010 | 20:42

Bekenbauer ne veruje u Bavarce





Minhenski Bajern je u prvih sedam bundesligaških utakmica osvojio samo osam bodova i već zaostaje 13 bodova za liderom Majncom. Legenda fudbala Franc Bekenbauer ocenio je da fudbaleri Bajerna iz Minhena ove sezone neće odbraniti titulu u Bundes ligi.

- Mislim da Bajern ove sezone ne može da odbrani titulu, ali mogao bi da bude među prvih pet ekipa na kraju šampionata - rekao je Bekenbauer za Bild.

Bekenbauer smatra da Bajernov stil igre ne donosi dobre rezultate i da ekipi mnogo nedostaju fudbaleri Frank Riberi i Arjen Roben, koji se još oporavljaju od povreda.

- Morate nešto da uradite sa loptom. Nije rešenje šutirati je na jednu pa na drugu stranu, a onda da je vratite do golmana - rekao je Franc, prenosi Beta.

Bajern je ove sezone zabeležio najgori start u prvenstvu, trenutno se nalazi na 12. mestu sa osam bodova i ima 13 manje od prvoplasiranog Majnca. U osmom kolu, za vikend, Bajern će igrati protiv Hanovera.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Jup Hajnkes trener Bajerna od sledeće sezone

Jup Hajnkes trener Bajerna od sledeće sezone


Trener fudbalskog šampiiona Nemačke Bajerna iz Minhena u naredne dve sezone biće Jup Hajnkes, saopšteno je danas u sedištu bavarskog kluba.

Hajnkes će po završetku prvenstva naslediti Holanđanina Luisa Van Gala koji je nedavno sporazumno raskinuo ugovor sa Bajernom.

Hajnkes je u karijeri, između ostalih, predvodio Borusiju Menhengladbah, Ajtraht Frankfurt, Real Madrid i Ssalke 04, a trenutno je na klupi Bajrna Leverkutena.

Ovo je treći angažman nemačkog stručnjaka na klupi Bajerna. Prvi put je Hajnkes predvodio bavarski kllub u periodu od 1987. do 1991. godine, a drugi put 2009. godine.

"Hajnkes je bio naš prvi izbor", izjavio je predsednik Bajerna Karl Hajnc Rumenige.

Tanjug
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Počinje egzodus iz Bajerna?

Počinje egzodus iz Bajerna?

Izvor: B92, Beta | ČŽ

Jerg But najavio je kraj karijere, a Miroslav Kloze najverovatnije će na leto napusti taj klub, a za njega su zainteresovani Totenhem, Juventus i Benfika.

8357412794d91af177a417715008022_640x544.jpg


Tridesetšestogodišnji golman, koji je u Bajernu od decembra 2008. godine, izgubio je ove sezone mesto broj jedan na golu Bavaraca, koje je preuzeo Tomas Kraft.
But, koji je u karijeri branio boje Hamburga, Bajera Leverkuzena, i Benfike, odigrao je 381 meč i postigao 26 golova - sve iz jedanaesteraca.
Klozeov ugovor sa Bajernom ističe na leto, a mediji spekulišu da mu uprava neće ponuditi novi. On je rezerva Mariju Gomesu, ali u reprezentaciji Nemačke redovno postiže golove.

Nemačka je u subotu pobedila Kazahstan sa 4:0, u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine, a Kloze je bio dvostruki strelac. On je na 107 utakmica postigao 61 gol i mogao bi da postane najbolji strelac u istoriji reprezentacije.

Da bi to ostvario Kloze mora da obori rekord Gerda Milera, koji je postigao 68 golova na 62 utakmice. Kloze je u karijeri igrao za Kajzerslautern i Verder, odakle je 2007. godine prešao u Bajern.
 
Natrag
Top