Battlefield 3 pomoc

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Zanima me da li je neko vec instalirao igru, ja sam skinuo battlefield 3 reloaded i jedno 15 crack-ova, ali kad je instaliram jednostavno nece da se pokrene. Ako je neko resio problem nek javi> Hitno!! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
27
Zanima me da li je neko vec instalirao igru, ja sam skinuo battlefield 3 reloaded i jedno 15 crack-ova, ali kad je instaliram jednostavno nece da se pokrene. Ako je neko resio problem nek javi> Hitno!! :yea:

Pogledaj ovo upustvo,meni je pomoglo



How to install Battlefield 3-RELOADED - YouTube

Orrati paznju da u folderu gde se igra instalira naslov bude samo Battlefield 3 bez dodatnih slova, njih

moras obrisati. Nadam se da ce ti pomoci. Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Jeste, bas kao sto je i u uputstvu hvala ti, sad je jedino problem sto mogu da je igram jedino ako stavim sve na minimum.
A imam 9500 gt Teraju me da kupujem novu graficku. Nadam se da Call of duti nece biti toliko zahtevan. Jos jednom hvala pozz....
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
3
ako je neko presao deo sa vozom .... neka mi objasni kako da se popnem na voz kad me upuca kroz prozor... 4,5 sata sam pokusavao i gledao snimke na youtube ali nece pa nece.
ako neko ima vremena i volje da mi kaze kako da se "popnem" :)
Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
3
Ako moze neki moderator ,neka obrise prethodni i ovaj post ....reseio sam problem.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2012
Poruka
2
jel moze neko da mi kaze sto nece da mi se upali battlefield 3 prvo nije hteo uopste da se upali, a onda kad sam promenio ime foldera u samo battlefield 3 onda krene da se upali i ostane crn ekran..?
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Jedna od varijanti za black screen(crni ekran),je update drajvera za graficke karte
 
Natrag
Top