Bartomeu: F4 u pravo vreme u Beogradu

UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.547
Bartomeu: F4 u pravo vreme u Beogradu
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali i prvi čovek Evrolige Đordi Bartomeu potpisali su u Beogradu ugovor o održavanju završnog turnira 2018. godine.

Izvor: B92
151340989058108a7c414e4163283087_w640.jpg
Starsport
Prestonica Srbije će tako naredne sezone ugostiti najbolja četiri tima Evrope.

„Veliko mi je zadovoljstvo što sam danas u Beogradu. Došli smo sa namerom da otkrijemo tajnu. Zadovoljstvo mi je što mogu da najavim da će završni turnir Evrolige 2018. biti održan u Kombank areni ovde u Beogradu. Želim da kažem da smo bili pod lepim pritiskom odavno. 2002. godine mi je Vlada Stanković spomenuo Beograd kao destinaciju, a poslednji koji je to uradio bio je Miloš Teodosić pre nekoliko nedelja u Kini. Od tada mi je mnogo ljudi reklo da je vreme da završni turnir dođe u Beograd“, rekao je Bartomeu i dodao:

„Za sve u životu postoji pravo vreme i pravi partneri. Ja sam veoma srećan što mogu da kažem da verujem da je 2018. pravo vreme iz mnogo razloga. Mnogo je ipak važnije objasniti da smo konačno pronašli prave partnere. Od kluba Crvene zvezde, predsednika tog kluba gospodina Čovića i Davora (sportski direktor Davor Ristović) koji su nam mnogo pomogli od prvog minuta. Premijer je takođe pokazao mnogo puta interesovanje, ali i gradonačelnik Siniša Mali sa kojim smo imali saradnju koju nikada nismo imali u Istanbulu. Želim zbog toga da zahvalim i gospodinu Malom. Zahvaljujući njemu i njegovom timu uspeli smo da dovedemo završni turnir u Beograd.“

178196211258108b0ae1b12218309964_w640.jpg
Starsport
Gradonačelnik Beograda obećao je da će srpska prestonica biti najboolji domaćin.

"Verovatno sam u ovom trenutku najponosniji gradonačelnik u Evropi. Ovo je veliki dan za Beograd i srpski sport. Bićemo najbolji domaćin", rekao je Siniša Mali.


 
Natrag
Top