Barsa ne odustaje od Vilje

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Barsa ne odustaje od Vilje
20. jul 2009.

17478206664a6486ed00958838772808_big.jpg


Predsednik fudbalskog kluba Barselona Đoan Laporta izjavio je da veruje da njegov klub još uvek ima šansu da ovog leta angažuje napadača Valensije Davida Vilju.

U jednom trenutku se činilo da će 27-godišnji Vilja sigurno napustiti 'Mestalju', da bi potom Valensija objavila da napadač ipak nije na prodaju. Međutim i pored toga predsednik katalonskog kluba ostaje optimista.

"Još uvek nismo odustali od angažovanja Davida Vilje. Što se nas tiče sve opcije su otvorene. Naši ljudi su u stalnom kontaktu sa Viljom i razumemo nestrpljenje igrača čija bi se situacija drastično promenila ukoliko bi klubovi postigli dogovor", rekao je Laporta.

"Istina je da mamo primamljivu ponudu i za Zlatana Ibrahimovića, ali je teškio reći ko je od njih dvojce bolji. Na kraju krajeva donećemo odluku koja je najbolja za klub", dodao je on.

Međutim , trener Valensija Unai Emeri nema sumnje da će Vilja i naredne sezone nositi dres tog kluba.

“Nisam razgovarao sa Viljom, ali sam u stalnom kontaktu sa klubom i uvek kada pitam, dobijam isti odgovor, on ostaje u Valensiji “, rekao je on.

“Tačno je da je pre nekoliko meseci njegov odlazak bio moguć, ali je klub zaustavio sve pregovore, a mene su obavestili da on ostaje igrač Valensije. Zato za mene nema nikakve dileme , Vilja je naš i to je kraj priče. Sa druge strane nikada nisam čuo da je on rekao da želi da ode“, istakao je Emeri.

Izvor: B92
 
Natrag
Top