MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
ja,barem,od danas krećem da banujem,za sad na jedan dan kad u okviru teme pišete gluposti tipa "hvala,ne radi link" itd.....za dalje ću videti....sad sam jednog banovao za početak.....ajmo dalje....pa ne momogu viši,ja i moje kolege modovi,urednici nemamo druga posla nego da letimo za vama,jer vam recimo treba deset posta zarad jednog glupavog linka..........ako se ne slažete,napišite ovde,neću banovati



Imate dugme HVALA ako vam se recimo filn svideo,a ako je link,sad u bilo kojem PDF-u,imate opciju "prijavi link",držžite se tih pravila.........ili ću se ja držati svojih pravila......pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.06.2016
Poruka
12
Nešto mi je ovde nejasno...

- Lakše je banovati osobu koja je prijavila neispravan link nego obrisati taj post koji nije funkcionalan?

Do sada sam lično imao samo jednu situaciju gde sam tražio jedan animirani film, našao ga ovde na sajtu, pa se ispostavilo da je link mrtav ko zna od kad, naravno da sam ostavio napomenu da više nije validan i zaprepastio se kada sam video da mi je komentar obrisan a post (za taj animirani film) je i dalje vidljiv. Ko zna koliko je osoba u pretrazi nalazilo baš taj post a da nisu u mogućnosti da budu obaveštene da je link mrtav. Da li je to "zarad" skupljanja lajkova (pre prikaza linka) ili sam ja ne obavešten?

Naravno ovaj komentar nije zlurad (da se umilim inkviziciji) već samo pokušaj da se pomogne u iznalaženju problema i olakšavanje rada moderatorima.

Srdačan pozdrav.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629
ima opcija prijavi link,napišeš da je mrtav link.........ne ti,ne go bilo ko.mi,modovi i urednici dobijemo,aj da kažem poruku.......a ovako moram da "dežuram",bar ja,da li je link mrtav,ili šta je hteo "pesnik" ili korisnik hteo da kaže,mnogi od vas samo "citirate" poruku" i mi sad da nagađamo jel to hvala ili je link neispravan


Drugo u internet delu gde se traže linkovi razne "spodobe" ima pišu svašta da bi recimo napisali 20 posta zarad jednog linka..............te se sajt pretvori očas u magacin za spamove,i umesto da mi modovi,urednici......postamo bar još dva filma,moramo da idemo za raznim korisnicima i da čismo "đubre" ............kažem vam,imate opciju "prijavi link".........ja ću bar na domaćim filmovima,kad se tako nešto napiše,recimo neispravan link......isti premestiti u korpu,a link NEĆU da ispravim (i banovaću na jedan dan,pa vala dosta mi je)...........toliko.........ćaos

i još jedno,jedan od korisnika,moram da ga pohvalim,prepoznaće se,prijavio je da ne radi link "život je lep"........video sam u poruci,da kažem,i očas ga zamenio......a ovako,kako reko mora nagađam šta je sa određenim linkom............
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
2.812
netreba da se pisu komentari u postove sa linkovima tu se slazem al sta da radim sa moderatorom kad ga molim vec duze od pola godine za jedan link i obecao i nista od toga jos u aprilu medjuvremenu je avgust i jos uvek stoji stari link koji neradi
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
prijavi link na tu "zastavu sa trouglom" i neko mora da reaguje... prosto ;)
 
Natrag
Top