Baloteli opet pravio gluposti

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Baloteli opet pravio gluposti

00030369.jpg


Mario Baloteli nikako da se smiri. Igrač milanskog Intera, koji je "zaratio" sa ostatkom kluba, priveden je zbog narušavanja javnog reda. Kako prenosi La Repubblica, 19-godišnji fudbaler je u društvu trojice prijatelja pucao iz dečjeg pištolja na milanskoj Pjaci dela Republika, a jedna starija gospođa je pozvala policiju. Karabinijeri su izvršili uviđaj, ali je pomenuta četvorka puštena samo uz javnu opomenu, bez podnošenja prijave.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Baloteli zapalio sopstvenu kuću!

[h=1]Baloteli zapalio sopstvenu kuću!
[/h]
Vatrogasci usred noći gasili požar u kući italijanskog fudbalera, prouzrokovan paljenjem vatrometa u kupatilu.


v221609p0.jpg



Mario Baloteli još jednom je pokazao da je njegov talenat za uvaljivanje samog sebe u probleme bez premca u današnjem fudbalu.

Napadač Mančester sitija je u noći između petka i subote bio primoran da pozove vatrogasce i napusti svoju kuću, pošto je sa prijateljima palio vatromet, a plamen zahvatio peškire i počeo da se širi...

Iako su požar i materijalna šteta bili prilično ozbiljni, Baloteli se izvukao nepovređen, a nezvanične informacije kažu da je u jednom trenutku čak otrčao nazad u kuću, kako bi uzeo novac i torbu sa važnim stvarima.

On se u 10 časova pojavio na treningu, ali nema sumnje da će tek odgovarati klupskim čelnicima zbog nezrelog i neprofesionalnog ponašanja uoči gradskog derbija sa Mančester junajtedom.

Da stvar bude još neprijatnija, menadžer Sitija Roberto Manćini je pre samo nekoliko dana hvalio Balotelija zbog "velikog pomaka" u pristupu obavezama.

On se nedavno preselio iz centra Mančestera na periferiju, objasnivši da želi da živi mirnijim životom.

Junajted i Siti sastaju se u nedelju od 14.30 časova. "Građani" imaju dva boda više, a oba tima nisu izgubila nijednu utakmicu u prvenstvu.

(MONDO)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Manćini: Mario još treba da "namesti" glavu

[h=1]Manćini: Mario još treba da "namesti" glavu
[/h]
Manćini savetuje Balotelija: "Ako bude potpuno promenio stav, biće jedan od najboljih fudbalera na svetu. Svi ga vole jer je luckast".


v221676p0.jpg

Mario Baloteli. O tom momku se priča ovih dana. Najpre zbog lude žurke koju je napravio u svojoj kući tokom koje je zbog vatrometa izbio požar(!), a danas i zbog sjajne igre i golova kojima je "načeo" Mančester junajted.

Posle fenomenalne igre i šokantne pobede Mančester sitija nad Mančester junajtedom na Old Trafordu (6:1), trener "građana" Roberto Manćini pričao je o Mariju Baloteliju u superlativima. Ali, uz ogradu.

"Nadam se zbog njega ali i fudbala uopšte, da će doći dan kada će Mario potpuno promeniti svoj stav, kada će 'namestiti' glavu. Ako to bude uradio biće jedan od najboljih fudbalera na svetu, uz rame Lionelu Mesiju i Kristijanu Ronaldu", kaže Manćini koji je uvek verovao u problematičnog "Super Marija".

"Navijači vole Marija jer je luckast. I ja ga volim kao osobu", dodao je Manćini.

Upitan da li zna šta se desilo u Balotelijevoj kući tokom žurke i zašto je izbio požar, Manćini je odgovoio da ne zna.

"Najvažnije da su Mario i njegovi prijatelji bili dobro".

Ostala reagovanja na meč Junajted - Siti pročitajte OVDE

Kod:
http://www.mondo.rs/s221664/Sport/Fudbal/Gradjani-_Sad_ste_videli_bucne_komsije.html

(MONDO - foto: AP)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Da li je Mario Baloteli normalan?

[h=1]Da li je Mario Baloteli normalan?
[/h] Izvor. B92 | ČŽ

Mario Baloteli ponovo je napravio potez za svaku osudu. Na meču sa Totenhemom je prvo udario, a zatim i nagazio Skota Parkera.

14450268014f1c3e5018693012602540_orig.jpg
Ako je prvi udarac bio slučajan, drugi nije. I naravno, njemu je sve to bilo smešno.
Na kraju je, kada je video da je Parker teže povređen, prišao i izvinio mu se. Međutim, Baloteli je prošao bez ikakve opomene.
Ostao je na terenu i to je ključan detalj na meču, jer je nekoliko minuta kasnije na njemu napravljen penal, koji je Italijan pretvorio u pobedu svog tima.

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Baloteli: "Znam, moram da odrastem"

Baloteli: "Znam, moram da odrastem"

Izvor. B92, BBC


Zvezda Mančester Sitija Mario Baloteli uvek je u problemu, a čini se da je i sâm svestan da mora da odraste.
11652273404f5135b15df4a445803719_orig.jpg

Mario je u Siti došao avgusta 2010. godine, a u poslednjih godinu dana imao je četiri ozbiljna ispada, koji su ga koštali dosta novaca.

U razgovoru sa Noelom Galagerom, koji je osim osnivanja benda Oasis poznat i kao jedan od najvatrenijih navijača Sitija, Baloteli je obećao da će se smiriti.

„Ako je Mančini rekao da treba da odrastem, u pravu je. Imam 21 godinu, još sam mlad, ali brzo sazrevam. Mislim da zrelije razmišljam u odnosu na prošlu godinu.

Ove nedelje Mario je ostao kratak za nedeljnu platu (120 hiljada funti), jer je pred prvenstveni meč sa Boltonom ostao u gradu znatno posle dozvoljenog vremena.

Serija incidenata počela je tačno pre godinu dana, kada je u trening kampu Sitija pikado strlicama gađao juniore kluba, a vrhunac se zbio pred gradski derbi u oktobru, kada je vatrometom u kupatilu svoje češirske kuće napravio požar.

Baloteli retko daje intervjue, ali nije mogao da odbije starijeg brata Galager, koji je bio kreativna snaga benda iza kojeg je ostalo osam albuma i osam singlova sa broja 1 britanske top liste.


Noel, baš kao i brat Lijam, osvedočeni su navijači Sitija, koji su uz klub bili i u teškim danima devedesetih, dok je klub klizio čak do trećeg ranga (1998/99), kada su čak održali i koncert na starom klupskom stadionu Mejn Roud, sa kojeg je prihod išao klubu.

Italijanski reprezentativac, čiji roditelji su se na Siciliju doselili iz Gane, rekao je da je zadovoljan životom u Mančesteru.

“Da tu nije Mančini, koji me je vodio i u Interu, ne bih ni pomislio da dođem. Međutim, sada mi je ovde sasvim OK, zadovoljan sam”.

Momak koji je dobio nadimak “Biboteli” po britanskom izrazu za trening-markere (pošto Youtube pokazuje da u više navrata nije umeo da ih obuče) kaže da mu nije jasna medijska pompa koja ga prati u civilstvu.


“Ne volim kad ljudi pišu o mojim privatnim stvarima. Možda neko misli da je to arogantno, ali takav sam. Treba mi privatnost. Mogu da kažu šta žele, ali ja živim kao normalni ljudi. Idem u pab. Ne da pijem, naravno”.

Jedanaest kola pre kraja Siti ima dva boda više od gradskog rivala Junajteda, u prvoj gradskoj trci za titulu od 1968.

Mario je do sada postigao 14 golova u sezoni, bio je precizan na tri poslednja Sitijeva ligaška meča, a njegov doprinos bio je ključan kada su “Građani” slavili na Old Trafordu (6:1) u oktobru.

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Baloteli rešio da traži pomoć psihijatra

Baloteli rešio da traži pomoć psihijatra


Tanjug / N. T. |



Problematični fudbaler Mančester Sitija Mario Baloteli odlučio je da potraži psihijatrijsku pomoć, kako bi smirio temperament i maksimalno se posvetio terenu, prenose engleski mediji.

231142_baloteli-faca01-afp-andrew-yates_f.jpg


Italijan, koji je trenutno pod suspenzijom zbog crvenog kartona na meču protiv Arsenala, prema rečima jednog od njegovih prijatelja, shvatio je da je to jedini način da spasi karijeru.


"Mario je prihvatio činjenicu da ne može da kontroliše svoje ponašanje. Njegova velika želja je da ostane u Sitiju i svestan je da mora pod hitno da se smiri", rekao je njegov prijatelj.


Baloteli je u Siti došao iz Intera 2010. godine. Ove sezone odigrao je 31 utakmicu u dresu "građana" i postigao 17 golova, ali je zbog nemirne prirode bio učesnik nekoliko incidenata kako na terenu tako i van njega.


Trener Manćini je odavno izgubio živce zbog njega, ali još nije odlučio da ga se definitivno odrekne, iako su mediji na spekulisali da bi "Super Mario" mogao da se vrati u Italiju.
 
Natrag
Top