Baki napao Jasminu!!!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
baki-v.jpg


Bakiju B3 opet je pukao film! Denser je ovoga puta napao književnicu Jasminu Anu, tako što joj je bacio bade-mantil na glavu i odgurnuo je, a sve zbog toga što su ga iznervirale njene suze.

Naime, Jasmina je u utorak uveče preplakala celu žurku zbog toga što ju je makedonski šoumen Boki 13 vređao, a Bakiju se smučila jer, prema njegovom mišljenju, ispuštala je lažne suze.
- Daj bre, mani me tih folirantskih suza! Koji ti je, bre?! - vikao je denser, na šta je Ana odgovorila vređanjem.
- Ma daj, bre, šta ti znaš, ti si glup čovek! Nemaš veze sa životom! - rekla je književnica, na šta je Baki B3 odreagovao bacanjem mantila na njenu glavu, a potom ju je okrenuo i gurnuo.

.banner_text_link { text-align: right; }.banner_text_link a { font-size: 12px; color: rgb(204, 204, 204); }.banner_text_link a span { font-size: 10px; }.banner_text_link a:hover { color: rgb(102, 102, 102); } Nakon ovog događaja, Jasmina je očekivala da zadruga pošalje pismo u kojem će diskvalifikovati densera i odmah ga izbaciti napolje, međutim, to se nije dogodilo.
- Đus je za mnogo manju stvar izleteo! Baki je go*no jedno nepismeno i ne shvata ništa - vikala je književnica, dok joj je veliku podršku pružio Branislav Janković.
- Ja ću ceo svoj honorar da dam za Bakijevo lečenje i ako treba, potpisaću papir da Jasmina, Marijan, ja i još neki idemo napolje. On je pi*ketina - rekao je maneken.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top