Bagovanje.

Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
114
Imam MSI laptop i nosim ga sa sobom u kamionu. Negde je los put a on stoji da dasci na tabli pa oseti potrese od loseg puta. Pa me intresuje jel moze od toga da se rastima pa da treba da dotegnem unutra delove? Sad je poceo da povremeno zamrzne sliku i cuje se onaj jezivi zvuk ako je pusten neki video. Ono zzzzz.. Ako nije video pusten samo strelicu zamrzne na sekund dva i nastavi da radi. Pre toga me je mis zezao vec duze vreme.. Dal bio na kabal dal na usb radi radi pa krene da koci na par sekundi pa radi.. I desavalo se da racimo hocu da pomerim laptop i rukom kad uhvatim za prednji levi cosak gde je unutra hdd mislim on pocne da zuji i upali plavi ekran. Ja ma hdd imam samo sistem sve mi je na eksternom kojeg nosim sa sobom.. Sta li mu moze biti ako je jedna stvat u pitanju
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Pa zamislite sebe u situaciji umesto laptopa...naravno da smeta,najviše tu strada hdd od vibracija...vrlo verovatno da hdd pravi problem pa se dešavaju ti problemi što spominjete.Ako već mora tako da bude uzmite ssd (hdd ne trpi vibracije,potrese)
 
Natrag
Top