Background Desktopa

Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
31
Postovanje svima, imam jedan "mistican problem" pa bih zamolio pomoc, ako neko zna kako da resim
problem.Sasvim slucajno sam otkrio da kad desnim klikom na Desktopu odem na Properties/Desktop/
u prozoru Background, imam 100-200 (a mozda i vise slika!), medju njima je i slika koja mi je na Laptopu
postavljena od pocetka, i koja se ocekivano, uvek pojavljuje. Nije mi jasno, zasto su se unutar Background prozora pojavile ostale slike iz razlicitih Foldera/ My Pictures, a da ih ja nisam tu postavio, i da u nameri da ih uklonim, jedino se (desnim klikom)pojavljuje opcija:What's This ?
Posavetujte sta da uradim?(osim brisanja u My Pictures, jer su mi drage). OS je XP Home SP3.
(Napomena: u listi su na nekoliko mesta, razlicite fotografije imenovane istim brojem, i ako u Folderima nije tako, uzgred; koristim Picasu)Unapred najlepse hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
probaj ovako: My Computer>C:>Windows>Web>Wallpaper i tu pogledaj da li su kreirane precice do tvojih slika, ako jesu precice obrisi ih
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
31
Na toj adresi se nalazi ukupno 21 fotografija,ali su sve one iz osnovnog (pocetnog) paketa, fotografija iz My Pictures tu nema.
Imate li jos neku ideju ?U svakom slucaju ,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
31
Pa , primetio sam danas, ali sam i primetio da je vecina istoimenih (a ustvari razlicitih slika iz razlizcitih Foldera) "stigla" u Background,
posle onog jednostavnog postupka reimenovanja slika u svakom Folderu (po principu:Select ALL/ Rename/Enter).Mozda to nema veze ali...
P.S.Evo sad sam promenio potpuno naziv jedne slike, umesto broja sad je dobila ime, i automatski se pojavila
u Backgroundu, nista mi nije jasno..i molim Vas, sta je Bag?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top