Učlanjen(a)
22.07.2014
Poruka
3
Za sve one koji vole avione,WoWP ili WarThunder,evo jedan zanimljiv video.

Srecna nova godina inace. :D

 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa sto nisi dao bar neki sajt na Engleskom ,da ovo procitam ko covek...da vidim do koje se ovo visine ide ,malo opsirno , a sa ovom cenom je dovoljno da se grof Minhauzen,Rokfeler i jos dva Shilada provozaju okolo i ovaj odma moz da zatvori firmu ,jel je bogat...meni preostaje samo simulator ili da iz inata aktiviram Feniksa ispod jednog brda ,koji sam zakopao pre dva Veka ,pa da vidite sta je voznja,mini kolonijalni brod direktno za Havonu...samo me stra da Worp pogon ne privuce pevise paznje jer je Tahionska mreza u ovom sektoru ite kako aktivna,a odbrana planete vise nego jadna...onda cemo voznju malo odloziti ,za svaki slucaj..
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
ako ti je ovo preskupo onda se mozes prijaviti za putovanje na Mars koje organizuju Amerikanci.
Do 2015, sto je inace sada :) treba da se naprave 10 ekipe. Problem, ima nekih 200.000 ljudi koji su se prijavili za putovanje.
http://www.mars-one.com/mission
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ma nemoj ....tolko zabogateli,nisam znao da je toliko velika zainteresovanost,samo da ih ne zeznu u nekom smulatoru ,jel kod njih ima naime tolko dobro napravljen simulator da pomislis da stvarno letis,to ti je nesto kao silos ,putnici udju unutra i vezu se,odjedanput sledi odbrojavanje ,sve se zatrese i ono kobajagi polece,zamisli slika na prozorima je u stvari monitor,putnici naime ni nisu svesni da je ovo prevara i drze se za usi tokom poletanja...kad kobajagi dostignu odredjenu orbitu ,automatski se ukljucuje lazni antigravitacioni uredjaj i ovi unutra kao iznenadjeni i srecni sto se ovo desava,a u kabini se pilot i kopilot cere od zadovoljstva i izkapnjuju pivici,racunajuci koklo su dobri za ovu turu...
Zbog tog i slicnih razloga svi se ti takozvani projekti izvode u pustinji...kao recimo ono velelepno sletanje na Mesec,gde se ona pobodena zastava viori ko kosavu...al bravo ja sam odraso sa tim filmovima...hej ako te ne mrzi odgledaj opet Capricorn One ,mislim da onaj film jos drzi svoj barjak,svaka mu cast...steta sto nema ovde na forumu...
 
Učlanjen(a)
01.01.2014
Poruka
125
Ovo ti je bas realno, ljudi samo sto se ne .... u gace :)


Sigurno rade te simulacije sa ovakvim Televizorima.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa ako bude potrebno i to ce da urade,zar nisi prometio da je to timski rad...ej znas sta salim se,lepo je sto tehnologija ide napred,nove stvari za nauciti i videti i tako to,samo je velika steta sto to sve nije ravnomerno raspodeljeno svima,da i oni najjadniji mogu da probaju i vide,jel vidis probao ne probao zivot ide dalje i prolazi,bogatasi ko bogatasi ne osvrcu se na drugu stranu,a nisu svesni da u stvari sede na ramenima Dzinova koji su sve ovo izgradili pre njih....a ti Dzinovi su bas ti sirotani bez kojih nista ne bi ni imalo....
 
Natrag
Top