Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Repair???Zašto to raditi???On se radi u krajnjem slučaju...
Moj savjet...

Skini ovaj program...
AVG Remover ...

Pokreni ga i deinstaliraj AVG...Zatim skini Avast free i instaliraj ga i ne brini više...

Evo ti link za Avast...

Kod:
[url=http://www.avast.com/download-thank-you.php?src=http://files.avast.com/iavs5x/setup_av_free.exe&product=FA&page=free-antivirus-download&locale=en-ww&avast=0]    Avast free   [/url]

Nakon instalacije registruj se...i to je to...

repair ce mu zamijeniti sistemske fajlove, tako dobija nov sistem a nista ne gubi, svi njegovi podaci ostaju, sto znaci da nece imati problema sa programima sve dok ponovo nesto ne zajebe, usput avast previse jede procesa i dosta vise usporava komp, a nista bolji nije od avg-a
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Avast jede previše procesa?

Zapravo ne bih u dalju diskusiju...ovo će se pretvoriti u ono koji je AV bolji...
Ja mislim da za repairom nema potrebe jer mu sistemski fajlovi nisu oštećeni...Samo mu brljavi AVG...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Hvala puno. Uspelo je. Pitao bih te sta da radim kada hocu da kopiram neki fajl i on mi izbaci "error:cannot read:.... Da li mogu da u properties promenim nesto i da mi to vise ne izbacuje? Pozdrav!

izbacuje mu error za program, pretpostavljam da ce mu izbacivati error jos koji put za nesto drugo, tipa programa i slicno, druga stvar komp mu vjerovatno nije reinstaliran duze vrijeme tako da ce mu repair dobro doci.

sto si ti marko toliko protiv repaira?
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
hvala ti prijatelju. probacu. inace sve si u pravu. koristim avg9 i kad hocu klincima neki krek da prebacim , nece. javicu ti sta sam uradio a ako budemi trebala tvcoja pomoc, cucemo se. pozdrav!

Dodato posle 16 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

uspelo je. hvala ti puno. ako mi sta zatreba, cujemo se. jos jednom hvala.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
izbacuje mu error za program, pretpostavljam da ce mu izbacivati error jos koji put za nesto drugo, tipa programa i slicno, druga stvar komp mu vjerovatno nije reinstaliran duze vrijeme tako da ce mu repair dobro doci.

sto si ti marko toliko protiv repaira?

Nisam brate moj toliko protiv toga...Nego se držim onoga da idemo na repair sistema kad nema ama baš nikakve pomoći...

Pozdrav...
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
57
jedan smo problem resili. da li mozemo sta da uradimo za ovaj problem? "do juce" sam koristio program bez problema. sada kada skidam neki pdf dobivam poruku (the instruction at "0x04221243" referenced memory at "0x03da697c". the memory could not be "writen". click on ok to terminate the progra.) os je xp. antivirusni pr. je avg9. sta da se radi?
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
jedan smo problem resili. da li mozemo sta da uradimo za ovaj problem? "do juce" sam koristio program bez problema. sada kada skidam neki pdf dobivam poruku (the instruction at "0x04221243" referenced memory at "0x03da697c". the memory could not be "writen". click on ok to terminate the progra.) os je xp. antivirusni pr. je avg9. sta da se radi?
koji program,kako skidas, daj screen....
ovo je google pronasao:
Kod:
http://acrobatusers.com/forum/deployment-installation/acrobatexe-error
predpostavljam da je adobe acrobat , znaci probaj sa deinstalacijom, ocisti registry i "friskom" instalacijom doticnog programa, a sto se tice "skidanja" kada ti ponudi download stikliraj save ili save on disc, a ne open with....jer predpostavljam da je prlikom skidanja pdf dokumenata prva ponuda da ti otvori dokument po defaultu Adobe-om...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top