Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
9
Imam instaliran Avast 5.0.677 kome je pukla licenca,nakon cega sam ga deinstalirao.Nasao sam novi,isti,i nakon instalacije i ubacivanja licence pojavio se problem.Naime,ne mogu preko nijednog browsvera da izadjem na Internet iako postoji konekcija.Stalno izbacuje 'Connection closed by remote server'.Da li neko zna kako mogu da resim ovaj problem?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
iskljuci resident shild. imao isti problem kod tog avasta 5.0.677 pro , i na kraju izbacio smece iz kompa. sto ce mi takav antivirus kad nemogu koristiti stalnu zastitu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
e ajde da se nepravim mnogo pametan nego da kažem da sam ovde pokušo sve dosad ponuđeno te licence sa ubačenim 5-6 ključeva ali ništa nije upalilo
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Nemoj ni da pokusavas sve te licence su na Avastovoj blacklisti,ja sam skoro nasao licencu koja je navodno validna do 2015 godine medjutim i ona je na blacklisti jedino sto ti preostaje trenutno je Avast + Crack i to radi,jedino sto treba da iskljucis automatsko obnavljanje programa i da ukljucis rucno obnavljanje programa.Za sada je tako dok se ne pojavi neka nova licenca koja ce biti validna.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
468
e ajde da se nepravim mnogo pametan nego da kažem da sam ovde pokušo sve dosad ponuđeno te licence sa ubačenim 5-6 ključeva ali ništa nije upalilo
Pokusaj sa ovim al ti nista ne garantujem probaj nista te ne kosta ako radi radi a ako ne nikom nista trazi dalje
Kod:
[url=http://hotfile.com/dl/82239671/da5516c/avast_5.0.667_crack2025.rar.html]Hotfile.com: One click file hosting: avast 5.0.667 crack2025.rar[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
167
avast sve živo prijavljuje za virus, ništa nemože otkloniti, iritantno sučelelje itd, neznam zašto bi netko uopće koristio avast, pogotovo se zafrkavao oko licenci. uzmi bilo koji besplatni antivirus, npr avira. btw besplatni antivirusi su više nego dovoljni za zaštitu. ljudi koji se previše zamaraju oko toga da nabave neki super duper antivirus + key za njega obićno i imaju virusa na raćunalu jer nepaze šta rade. npr kad skidaju nešto bitno im je samo da je brzina skidanja dobra. kad instaliraju takav shit više ih ni bog nemože spasiti od pustih virusa. onda furaju to računalo dok ga virusi ne ućine totalno neupotrebljivim. donesu računalo sa ''ima neki virus''. jednostavnije ga ispadne formatirati nego se zahebavati sa čišćenjem.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Svaki free antivirus ti pruza optimalnu zastitu,e sad ako hoces bolju zastitu racunara onda pro.ili internet security verzija.Pozdrav.
 
Natrag
Top