Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Dragi moji forumasi, neko je pitao za dijagnostiku Reno auta. Reno Clip sonda sa programom ( ja imam v.134 ) je namenska dijagnostika i najbolja za reno vozila. Sa njom ce te moci uraditi onoliko, koliko je budete upoznali ( salu na stranu, moci ce te sve da odradite, isto kao i ovlasceni servisi ).
Ja imam i interfejz za pezo/citroen vozila sa starijim pp2000 i lexia3 programom. Da li neko ima lexia3 v. 47 i pp2000 09B v. 22.14, ili mladje, jos ako su verzije na hrvatsom bio bih mu zahvalan.
 
Učlanjen(a)
02.02.2014
Poruka
16
Najednostavniji interface s kojim je moguće raditi podosta automobila Fiat,Opel,VW,Audi,Škoda je jednostavan za napraviti,sveukupno vam treba par elektronskih djelića.Najbitnije je da na računalu imate com port i dobar software za zeljenu vrstu automobila.Moguće je da odradi i korekciju kilometara na pojedinim tablama=A3,Fabia itd...
Pogledajte prilog 46369Pogledajte prilog 46370
Marjane pomozi.nabavio sam vag kkl. na fiatecuscanu mi ocitava samo motorni modul,a za ostale mi program trazi lm327,sa lm-om,radi sve,u jedom uputstvu za fiatecuscan,sam procitao da treba kratkospojiti pinove 1,7,9.sta ti mislis o tome
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Da ti kazem iskreno, to je stvar navike. Ja iskren da budem, nevolim da mi na lepom aluminijumskom kucistu ELM327 vire neki mali prekidaci. Kulturnije mi je u svakom slucaju da postavim odgovarajuci adapterski kabal i nastavljam sa radom.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
39
Ljudi jel ko od vas porucivao OPCOM dijagnostiku za Opel vozila sa AliExpress-a,ali da ga kinezi nisu zeznuli sa onim cipom?
vb_mig.gif

Znaci u onom interfejsu kad se otvori treba na velikom cipu da pise PIC18F458,taj je valjda ok,svi ostali su krs?
Koliko sam listao pretrazivanje po forumu nisam video jel ko spominjao ovaj OPCOM i ovo oko cipa pa se unapred izvinjavam ako ponavljam pitanje
vb_mig.gif

I naravno da je verzija 1.59 (120309a)
vb_mig.gif

Ako je ko prucivao i ima ovaj dobar cip da mi baci link na pp da i ja od tih porucim
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruka
39
Da ti kazem iskreno, to je stvar navike. Ja iskren da budem, nevolim da mi na lepom aluminijumskom kucistu ELM327 vire neki mali prekidaci. Kulturnije mi je u svakom slucaju da postavim odgovarajuci adapterski kabal i nastavljam sa radom.

Ja sam porucio sa Ali-ja i ima taj cip,otvarao sam je ;) Samo je fora sto je moja verizja 1.60,ali podrzava samo vozila do 2010.,pa moram videti jel postoji nekako nacin da to aruziram na neku verziju koja podrzava vozila do 2014 ili 2015.
 
Natrag
Top