Australija: 9 sati vozio u pogrešnom smeru kako bi kupio novine

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Australija: 9 sati vozio u pogrešnom smeru kako bi kupio novine

Stariji Australijanac, koji je izašao kupiti novine ali je promašio skretanje i vozio se 600 kilometara u pogrešnom smeru, izjavio je da je vreme na njegovoj strani i da neće kupiti sistem za navigaciju.



"Zašto bih želio GPS? Onda se ne možeš izgubiti, a to nije zabavno", rekao je Erik Stjuart novinarima nakon svoje avanture koja je počela u Yassu (Novi Južni Wales), a završila u Geelongu (Victoria).

"Nisam znao kuda idem, ali sam znao ... da ću s malo sreće opet naći svoju suprugu", rekao je 81-godišnji Erik.

Stjuart, koji je bio kod prijatelja u Yassu, izašao je kupiti novine pre doručka ali je promašio pravo skretanje. Devet sati kasnije shvatio je da se izgubio. Ugledao je policijski automobil i zamolio policajce da mu kažu kojim putem treba ići.

Policija je kontaktirala njegovu suprugu i Stjuart se odvezao 600 kilometara natrag u Yass.


Izvor: B&L
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
znaci starac je vozio 66 km na cas, mislim ako se kretao konstantnom brzinom....
Suludo zar ne? voznja od 9+9 sati, 1200 km i to samo zbog novina?!? Da sam ja vlasnik kompanije koja izdaje te novine dao bih mu dozivotno besplatno. To je pravi citalac
 
Natrag
Top