ATI grafika - drajveri problem

Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Na laptopu je ATI HD 5470 . Vidjevši nove drajvere . Catalyst u stvari, skinuo sam ih i instalirao. Tada su počeli problemi: po instalaciji slika na laptopu je bila mračna, jedva se nešta vidjelo. Deinstalirao sam te, nove drajvere i pokušao ponovo instalirati stare. Nije dao - prijavio je grešku kod instalacije paketa - točnije netfr 4.5. Naravno, kad je već instaliran. Glupi Ati-evci! Ukratko, nakon nekoliko sati isprobavanja svega i svačega, već sam hteo i rušiti sistem, pomoću sistem restorea uspeo sam "vratiti" stare drajvere. U čemu je greška? Deinstalacije sam radio Ati-evim alatom, drajvere skidao sa njihove stranice, kompatibilno za moju grafičku!? Sistem je win7 x64! Pomagajte!! U čemu sam pogrešio da znam za drugi puta! Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
jesi li baš siguran da si instalirao drivere za netbook il si potrefio za desktop?moraš paziti u "categories"šta biraš.drugi put drivere instaliraj sa Driver Booster pa nam javi
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
jesi li baš siguran da si instalirao drivere za netbook il si potrefio za desktop?moraš paziti u "categories"šta biraš.drugi put drivere instaliraj sa Driver Booster pa nam javi

Drajveri su bili za netbook, baš za moj model HD 5000 series. Vratio sam se na stari drajver i sve radi OK.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Obrisi drajver sa ati uninstall tools, ili koristi forced uninstall sa revo i trazi ati, skini, nadji ovde na forumu, driver sweaper, pokreni win u safe mode, skeniraj sa driver sweaper-om za ati driver obrisi sve, instaliraj nove drajvere.
 
Natrag
Top