ASUS i internet

Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
175
Moj sin je na poklon dobio "Asusov"notebook i interesuje me,kako bih mogao da preko njega koristim internet odnosno da koristim vec postojecu internet konekciju preko mog racunara.Koristim MTS-ov ruter (HUAWEI HG 520s) koji ima wireless.Nadam se da sam jasno postavio pitanje.sorry
 
Učlanjen(a)
13.12.2010
Poruka
126
Mislim da je ovo vas router,Mozete se povezati istim kablom kao sto je povezan vas postojeci racunar ukupcate kabal u Lan2 i u laptop napravite konekciju ako je potreban username i password i to je to.A posto taj laptop vec u sebi ima ugradjen wireless mozete se povezati i bezicnim putem ako je dobar signal.Ako je los signal pa vas laptop ne moze da uhvati signal a vama se ne pruza kabal od routera do laptopa onda morate kupiti TP-Link USB-wireless adapter sa antenicom i tako uhvatiti signal.


HUAWEI-HG520s.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
156
Ako ASUS ima wireless, najbolje se spojiti preko njega tako da nema suvišnih kablova.Upališ wireless na notebook-u i on će naći dostupne mreže, i kad nađe tvoju slijediš dalje - ovisno šta traži(da li je veza zaštičena - ako je treba unijeti key i tot je to)
 
Natrag
Top