Assassins Creed problem sa Game Launcherom

Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ja imam Assassin creed verziju SKIDROW ACII, e sad meni se uopste ne pojavljuje na pocetku instalacije Product Registration (po uputsvu bi trebalo to da se pojavi).
Da li je on uslov da se instalira Ubisoft Game Launcher.exe, posto ga u folderima (program Files x86), nema, odnosno nema ga u Ubisoft-ovom folderu (samo jedan folder Assassins Creed II), a treba da bude kako sam razumeo da bih posle iskopirao u njega SKIDROW Crack?
On ga kao instalira ali ga nigde nema, sve sam probao ali nece da se pojavi nigde (instalira), kako to da uradim i da li je prethodna registracija uslov, da se instalira Launcher?
Jer kada god pokrenem igru, prijavi mi gresku da fali game launcher sa error code 2.
OS Windows 7 x64 Ultimate
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ubisoft Game Launcher se nalazi u patriciji gde ti je OS.Bar je kod mene tako!A Ubisoft Game Launcher ti se instalira prilikom instalacije bilo koje Ubisoftove igre.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.04.2012
Poruka
1
i ja imam isti problem. kod mene nemože da se instalira ubisoft. pokusavao sam mnogo puta sa raznih sajtova ali nece. Sem toga bez ubisofta ne mogu da igram assassins creed 2 jer pise ubisoft error code 2, video sam kako na youtube to resavaju ali ja nemam folder gde je instaliran ubisoft. možda je zbog toga sto imam windows 7 32bit. pomozite molim vas!:fool::dntknw:sorry
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
i ja imam isti problem. kod mene nemože da se instalira ubisoft. pokusavao sam mnogo puta sa raznih sajtova ali nece. Sem toga bez ubisofta ne mogu da igram assassins creed 2 jer pise ubisoft error code 2, video sam kako na youtube to resavaju ali ja nemam folder gde je instaliran ubisoft. možda je zbog toga sto imam windows 7 32bit. pomozite molim vas!:fool::dntknw:sorry
Ubisoft se instalira automatski pri instalaciji igre(ubisoftove).....da li si pre nesto cackao mozda oko ubisofta(rucno brisao..)....ako jesi onda je verovatno ostalo nesto sto onemogucava da se ponovo instalira.....uzmi CCleaner ili TuneUp pa ocisti komp...oni ce ispraviti bag.....
 
Natrag
Top