Assassin's Creed II (launcher instrukcije)

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
ma brate ovo je tema Assassin's Creed II (launcher instrukcije)!
šta ima on sada da soli pamet tu kao da ja i ostali ne znamo da je skidrow ekipa jača od jednog Grka.Samo mi idu na rac klinci koji prosipaju mozak.Gde je on bio kada je izašao lančer?Nije ni znao da je izašao drugi deo AC tako da...A i onako već prevaziđena priča i igra tako da svejedno....
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
ma brate ovo je tema Assassin's Creed II (launcher instrukcije)!
šta ima on sada da soli pamet tu kao da ja i ostali ne znamo da je skidrow ekipa jača od jednog Grka.Samo mi idu na rac klinci koji prosipaju mozak.Gde je on bio kada je izašao lančer?Nije ni znao da je izašao drugi deo AC tako da...A i onako već prevaziđena priča i igra tako da svejedno....

Brate tu se slažem sa tobom.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
2
poz sa ovim launcerom pokrenem igru i prikaze ubi soft i beli ekran sa crnim slovima i jednostavno se ugasi igra u cemu je problem pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
1
ja imam problem sa ubisoft launcherom... posto ga uopste nemam, nije mi dosao sa igrom...
moze li neko da mi pomogne..??

unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
1
E,pozdrav svima!!!Hteo sam da vas pitam da li neko zna kako da popravim assassins creed 2 offline server.Cujem da je igra strava pa zelim da je testiram!!!!!!!AKO NEKO ZNA NEKA MI POSALJE ODGOVOR!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Natrag
Top