Assassin's Creed II (launcher instrukcije)

Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
radi lančer samo ima trenutaka kada se server resetuje pa je offline desetak minsa ili više.
ja sam krekovao igricu i skidrow krekom ali pokrećem sa NoFate lančerom ;) radi super hahaha
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2
A gde ste nasli taj Skidrow Crack???

Dodato posle 21 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A gde owo da iskopiram???

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

E hvala ti tntboy!!! Ovo radi odlicno!!! :):):)

Izgleda da ne radi više ovaj launčer , meni izbaci da je server ofline kada sam hteo da apdejtujem verziju launčera. Krekovao sam skidrow krekom i evo igram, stigo do dela kad mu vešaju oca i dva brata. Radi bez ikakvih problema zasad.

Daj mi link za taj Skidrow crack i gde da ga iskopiram..???hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
brate mili samo jednu stranicu iza postavljen ti je krek,mrdni malo guzicom pa ćeš vidiš! wacko2

prvo treba da apdejtuješ sa pečom pa onda krek kopiraš u c/program/files/ubisoft/ubisoft game launcher/
i onda pokreneš igricu sa,normalno,lančerom

PS
šta se gubiš sa tim citiranjem i editovanjem?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
A gde ste nasli taj Skidrow Crack???

Dodato posle 21 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A gde owo da iskopiram???

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------





Daj mi link za taj Skidrow crack i gde da ga iskopiram..???hvala unapred :)

Evo postavio sam link u nekoliko postova prije i patch.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
3
radi lančer samo ima trenutaka kada se server resetuje pa je offline desetak minsa ili više.
ja sam krekovao igricu i skidrow krekom ali pokrećem sa NoFate lančerom ;) radi super hahaha

Zašto bi pokretao igru launčerom koji zahteva kao prvo da si non stop na internetu , kao drugo resetuju server povremeno (nekad i vise puta dnevno, a svi znamo koliko bolno zna da bude kada vas izbaci iz igre kad nje najzanimljivije...)? Sam server ima limit (moze da se nakači stotinak igrača i kada se zablokira, resetuje se i izbaci sve igrače nekad i na više od 10min).

S druge strane Skidrow su izbacili krek koji niti zahteva internet vezu niti izbacuje iz igre , niti stvara probleme zbog kojih bi se nervirali.
Mozda je ovaj launčer bio dobro rešenje dok nije izašao stabilan krek ali više nije. Toliko.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
brate dakinet kao prvo ako ti se ne sviđa,zaobiđi ga.kao drugo lančer je izašao mnogo pre skidrow kreka,tako da..a što se tiče prekidanja i izbacivanja iz igre brate izv ali mene je možda dva puta izbacio na ukupno 1minsa,par puta nisam mogao da se konektujem pa sam kontaktirao lika koji je btw iz Grčke i ubrzo posle je sve bilo ok.lančer koriste širom planete, ok sada svi već novi skidrow krek ali ja i još mnogo drugih i dalje koristim lančer
poštovanje skidrow ekipi ali NoFate je jako dobro odradio šljaku!;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
3
Nastavi ti sa nostalgijom, nemam ništa protiv. Ja volim najbolje rešenje koje moze da se nadje za odredjeni problem (u ovom slučaju dotični krek). :dance2:
Kao što sam rekao možda je nekad launčer bio jedino upotrebljivo rešenje , ali danas ima bolje rešenje.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
nostalgijom? brate ala si prso
važi brate ok nema problema.....hhaha mislim šta da ti kažem...uživaj lol
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Alo ljudi šta se svađate. Lančer je bio dobar, mislim nije bio odličan imao je svojih mana ali je radilo. Sad kad je izašao crack ja ne vidim nikakvu potrebu za lančerom ali dobro adame ti tako radiš ti nije moj problem a nije ni dakinetov ti radi kako ti hoćeš.
 
Natrag
Top