Assassin's Creed Brotherhood

Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Zanima me sta ima novo u Assassin's Creed Brotherhood
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ako mislis kad izlazi nije sigurno ali imam nekih informacija da februara stize u cd shopove, mislim na srbiju. A kad ce biti pusten u pirateriju to stvarno neznam. Verovatno pocetkom marta.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
AC Brotherhood je izasao 16. novembra 2010 za konzole(PS3,Xbox 360) , a za PC izlazi 22. februara 2011. godine...
A sto se tice sta ima novo......Kupi igru pa probaj ima dosta novina i nevidi se razlog zasto se nebi zvao Assassins creed 3.......Novo oruzje,grafika malo poboljsana,novi grad je preveliki,Multiplayer za online igranje.........Sve u svemu kupi igru i igraj je sadrzi mnogo novina......
 
Učlanjen(a)
19.03.2011
Poruka
1
E ljudi molim vas dajte mi link za neki patch ili file za ass.creed brotherhood za engleski jezik. Ja sam skinuo rusku verziju i hocu na engleskom!!!!! Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Prijatelju ako si u stanju kupuj. Igra je ekstra ja sam je naručio iz Švice ako bog da stiže za par dana.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Jedno pitanjce!
Na kraju kad ubijes lucy, i kada se vratis u igru sta mozes da promenis?
Jer se cuje na kraju kada kaze "Vrati me u animus moram ovo da ispravim".
I ima li neko mozda linkove za DLC da vinci ili bilo koji, znam da sa sa ovim da vinci ima jos nekoliko dobrih misija?
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Jedno pitanjce!
Na kraju kad ubijes lucy, i kada se vratis u igru sta mozes da promenis?
Jer se cuje na kraju kada kaze "Vrati me u animus moram ovo da ispravim".
I ima li neko mozda linkove za DLC da vinci ili bilo koji, znam da sa sa ovim da vinci ima jos nekoliko dobrih misija?

To i jest kraj ti dalje ništa ne možeš
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top