assassin's creed 2 crack pc pomoc

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
trazim ovaj crack, ukoliko znate ono sa belim ekranom kada se legne u anonimus. i kao navodno resenje je "save game" prekopirate i radi"... ne moze se resiti sa \save game\ jer vam se isto desava na kraju tog nivoa i tdddd.

Bio bih jako zahvalan ako bi neko postavio taj crack ili bilo koje resenje ako ga ima..

Hvalaaa.
 
Poslednja izmena:

TCM

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
15
BRate to za crack, on sigurno svugde ne radi jer pirat nisu nigde nasli resenje za njegov popravak, relativno je u pitanju to za cuvanje igre online i pokusavaju da to zaobidju ali zasad nista od igre to da znas.
P.S
Ko zna kad ce moci da se igra, za online cuvanje progresa igre samo vazi za PC, za konzole nije.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
postoje rijesenja ali nijedno se ne isplati jer se stalno vraca anonimus
 

muh

Član
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
5
dali ima neko cd key za assassin greed 2 unapred hvala
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2010
Poruka
1
Zdravo zna neko kako da igram Asasians Cred 2 ulogujem se i trazi mi product key i ja sam kupio original igru i ubacim product key jednom je hteolo i vie nije htelo kako opet moze da se igra unapred hval ko zna
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Assasins Creed 2 se krekuje na C:\program files\Ubisoft
Jedna od retkih igrica koja se na ovaj nacin krekuje i zato ljudi masovno imaju problema sa krekovanjem iste.
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Nece ti traziti nikakav product key, nikakvo log samo jednostavno pritisnes i igras
 
Natrag
Top