Assassin'S Creed 1 Problem

Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Zdravo.Imam jedan problem u vezi ove igre.Pre neki dan mi je drug skinuo ovu igru s' neta i kopirao na fles,kad mi je doneo fles krenuo sam sa instalacjom.Sve je proslo u redu i onda mi se pojavio program "Detect Toll" i pojavo se taj program i sve stavke sa strane imaju otkaceno samo jedna x,a ta stavka je (PROCESOR)Evo moje konfiguracije:
CPU:AMD Athlon(tm)Procesor LE-1600 2.20 Ghz
RAM:Kingston 1 GB DDR2 (neznam Ostalo oko rama)
Ploca: Biostar GF7050-M2 SE
Graficka:NVIDIA GeFOrce 7050 PV / NVIDIA nForce 630a Video memorija-256MB
HDD: 160 GB MIslim da je Samsungov
Monitor: LG FLATRON W1934S
Rezolucija: 1280x1024 - 60 Hz
DirectX: 9.0c (4.09.0000.0904)
Shader Model: 3
Sistem: MS Windows XP Pro Service Pack 2
To je to.

Samo da napomenem u "Detect Toll-u" mi je ispod pisalo
CPU's frequency
MInimum: 1.9 GHz

E sad kad sam usao u igru u podesavanjima sam sve smanjio na lov i rezoluciju namestio na 640x480 60 Hz i lepo krenuo da igram. I dok igram zzaustavi se igrica i tako cekam oko 1 min i onda prestane nekoliko puta mi tako zakuca i onda pocrni slika i izadje Dont send i iznad mi pise "click here" i kad to stisnem izadje mi "Mod name:AssassinsCreed_Dx9" .Kako taj problem da resim.Ako neka zna Neka javi.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
ja sam ovo ranije igrao al ti treba malo vise memorija bar 2gb. Izgleda da je glavni problem ovih novijih igara da ih tako nazovem procesorska snaga,najmanje dual core ili popijes crn ekran.izgleda da je trka sa grafickim karticama zavrsena jer i najgoru da uzmes ce da radi kad stavis na perfomanse al procesor treba da bude stvarno jak. ranije se znalo ko pravi igre ,a danas ih pravi ko stigne,pa su totalno neoptimizovane.Kod ove tvoje graficke izleda da ima malo memorije ,bar 1gb dd3 recimo najgori GeFOrce N210 ce da zavrsi poso.Znaci promeni graficku i nabaci memoriju a za procesor se pomoli.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
oh da proveri dal imas zadnji direct x, dotnet is sl prateci soft.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
@Bazlik I ovako sad nemam vise igricu (nestalo struje otiso sistem)ali i pre toga sam je obriso nego da li moze taj directx da se prebaci sa microsoftovaog sajta a igricu cu mozda kupiti posto sam kod druga prebacivao posto on ima adsl pa cu videti.directx je bio sa igricom tad kad sam prebacivao i instaliran je samo sto je bio problem igricana monitoru je bila iseckana (od gore i od dole a levo i desno nije)znaci isla je samo u sredini...Hvala na odgovoru
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Taj direct x moze da se skine sa njihovog sajta al se bojim da je igra prezahtevna i sa njim .Bolje ti proveri koju konfiguraciju ima tvoj drugar i igru nikako ne kupuj dok nisi siguran dal ce kod tebe da radi.Ne znam mozda je bolje da se zadovoljis nekom drugom .Probaj Fallout 3 ili Oblivion ili Mercenaries 2: World in Flames ili Borderlands 2 dobra pucacina sa grafikom koja podseca na crtani film nelinearna takodje kao i ove predhodne.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
Ne,kod njega nece graficka mislim da mu je slaba al mu je isto prekrizen cpu on ima mislim da je dual-core 1.6 ,ali kodmene radi samo sto poslee 20-tak minuta izbaci,znaci 67 puta trepne i zakoci pa nastavi i tako me i izbaci i pise da jegreska sa exe fajlom neznam sta muje
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa dobro tu moze da bude vise razloga,recimo rezasiti ti se memorija usled priliva novih podataka ili recimo los exe file,probaj da skines samo crack pa vidi dal oce,a moguce da treba i pach. Odi na www.gamecopyworld.com pa vidi dal ima nesto,ja sam tu skidao ranije.

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_assassins_creed.shtml

inace interesantan je program Swift Shader 3.0 koji omogucuje da slabije kartice poteraju mnogo jace igre.Ubaci se u direktorijum sa igrom i preuzme direct x funkciju .Kazu da za 100 posto ubrzava igru,a moze da potera i igre koje zahtevaju moderan pixel shader.Moze da se skine sa torenta.
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
@Bazlik DAl bih mogao da skinemponovo igricusa neta ali bez torena posto nemam internet za to brze se sida bez torrenta dal ima nei nalog za mega.co.nz npr.za brzinu skidanja igre posto tamo prodaju premium naloge pa me zanima da li ima nei nalog da je playec premium account da brze skidam igre
 
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
hteo bih da preuzmem cod 6 a slaba mi grafa za to pa pitam posto mnogo zauzima dalznas neki acount sa premium nalogom
 
Natrag
Top