Arheologija!

Član
Učlanjen(a)
21.07.2012
Poruka
2
Hej, ima li neko od vas da studira arheologiju? Planiram to da upisam pa mi treba neko da me malo posavetuju, sta se polaze, koliko se prima, koliko se prijavljuje....
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2012
Poruka
6
Ja sam na arheologiji, dosadna je kod nas u zemlji i profesori su očaj, bolje upiši antropologiju interesantnija je i dinamičnija milion puta... A što se tiče upisa ne bi trebalo da se pomučiš jer se uglavnom prijavljuje manje ljudi nego što primaju na budžet ukupno tako da samo treba da položiš neke osnovne gluposti na testovima iz istorije i opšte kulture (to je za arheologiju) ja se sam se spremao ono kao 2 dana za prijemni xD E sad za antropologiju nisam siguran ali mislim da treba da naučiš napamet neku knjigicu od 150 strana i to je to (tako mi kažu prijatelji sa tog smera). Ako ti zatreba još neki info , pitaj slobodno =)
 
Učlanjen(a)
15.09.2012
Poruka
1
Imam i ja jedno pitanje.. :) Mene na Filozofskom fakultetu interesuju dva smera-Filozofija i Pedagogija..Pa sad, ne znam za koji da se opredelim, i sta treba da se uci za polaganje ispita, koji je smer bolji, zanimljiviji? :) Hvala unapred! :D
 
Natrag
Top