archicad i 64 bitni os

Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
11
posto sam novi ovdje, zelio bih prvo sve vas pozdraviti i da vas pitam:
imam ram 4gb i ne ocitava ga xp, pa sam planirao da predjem na 64 bitni, pa me zanima da li archicad 14 za 32x moze raditi u 64x bitnom okruzenju, i ako mozete jos neke stvari koje su mi potrebne kod prelaza da navedete
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
posto sam novi ovdje, zelio bih prvo sve vas pozdraviti i da vas pitam:
imam ram 4gb i ne ocitava ga xp, pa sam planirao da predjem na 64 bitni, pa me zanima da li archicad 14 za 32x moze raditi u 64x bitnom okruzenju, i ako mozete jos neke stvari koje su mi potrebne kod prelaza da navedete

32 moze u 64 winu moze raditi , ali ne i 64 u 32 win......ne treba ti nista za prelaz.....samo instaliraj...
(Zapravo meni je radio normalno ali u win7 sad nisam siguran za XP ali bi trebao raditi bez problema)
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
11
32 moze u 64 winu moze raditi , ali ne i 64 u 32 win......ne treba ti nista za prelaz.....samo instaliraj...
(Zapravo meni je radio normalno ali u win7 sad nisam siguran za XP ali bi trebao raditi bez problema)

e super, jos me samo zanima (nesto sam nacuo) da trebaju drugaciji programi za instaliranje drivera kod 64 za razliku od 32
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
e super, jos me samo zanima (nesto sam nacuo) da trebaju drugaciji programi za instaliranje drivera kod 64 za razliku od 32

pa npr za graficku kratu skidaj drajvere koji su 64 bit,tako i za zvuk i sve ostalo...(ako ti bude komplikovano a sumnjam da ce instaliraj win 7 skini ga sa nekog torenta, on vec sam ubaci drajvere osnovne ;) )

drajvere mozes naci na oficijalnim stranicama proizvodjaca za graficku geforce nvidia.com ili za atijeve ati.com......googlaj ;) nije tesko
 
Natrag
Top