Član
Učlanjen(a)
27.01.2011
Poruka
151
Instalirao sam antivirusni pro. :http://www.bitdefender.de/media/html/covermounts/#pcwelt i ne svidja mi se kako da ga sad deinstaliram, nema ga nigde, nigde ne mogu da ga nadjem ali pali se kada palim komp. i mesa mi AVASTu! Sta da radim i kako da ga skinem!?
Unapred zahvalan vas Berlinac!:gl_sigh:

Deaktiviraj defender u tray-u i u task menadzeru ako ga ima!
Zatim idi na putanja kontrol panel>folder options tablica view pri vrhu cekiraj show hiden folder and files aply i ok!
Zatim idi na putanja C disk>users(tvoje korisnicko ime na kompu) app data>local u tom folderu sve sto nadjes za
defender izbrisi kao i folderu roaming!Pozatvaraj sve prozore!
Zatim idi na start u searchu kucaj msconfig kad se otvori novi prozor idi na tablicu startup tamo odcekiraj
defender kao i ostale programe koje neces da se startuju sa sistemom samo obrati paznju da nisu neki
sistemski procesi kad to uradis ides aply i ok!
Trazice ti restart restarujes ga ako si sve uradio kako treba nece se vise startovati sa sistemom!
Bilo bi dobro da posle malo procesljas komp Ccleanerom ako je ostalo
nekih ostataka obrisi ih!
I to je to!

:give_r:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Instalirao sam antivirusni pro. :http://www.bitdefender.de/media/html/covermounts/#pcwelt i ne svidja mi se kako da ga sad deinstaliram, nema ga nigde, nigde ne mogu da ga nadjem ali pali se kada palim komp. i mesa mi AVASTu! Sta da radim i kako da ga skinem!?
Unapred zahvalan vas Berlinac!

Idi na ovaj link i tamo skini odgovarajući Uninstaller za tvoju potrebu , prosto kliknina onaj proizvog koji si skinuo i preuzmi program za dinstalaciju klikneš na opciju download the uninstaller

Kod:
[url]http://www.bitdefender.com/site/Downloads/uninstallIntro/uninstall_consumer_paid.html[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
inace cisto da znas da se NIKADA ne drze 2 antivirusa na kompu, automatski kao da ih nemas, ubise se medjusobno :)
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
inace cisto da znas da se antivirus ne bira po sminku, neznam koja ti je konfiguracija na komp. ali ako imas solidan komp, sa minimum 2gb ram onda bitdefender je "tata" za avast. inace "bitdefender" je mogu slobodno reci jedan od dva najbolja antivirusa rame uz rame sa kaspersky
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Da komp mi je jaci od 2 gb, ali sa "bitdefender" nisam nista shvatio i pokazao mi je da je tamo sve pogaseno na njemu, kada sam hteo da pokrenem neke njegove programe on nije hteo. Imao sam osecaj da u opste ne radi! To me je skroz zbunilo, pa sam hteo da ga deinsta. i instal. sam Avast a posle toga kada palim komp pale se oba antivi. Hteo sam opet da deinste. "bitdefender" ali ga ne mogu pronaci i sta da radim sada pomozite mi!?
Jos mi je problem kada podignem sistem komp mi radi prekosnoveno kao formula 1 ali brzo uspori i posle dva meseca mu treba oko pola minute da otvori stranicu sa tim da mi je internent bas jak! Sta da radim sa ovim problemom!?
 
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
133
jesi li probao da deinstaliras "bitdefender" sa njegovog uninstalera? clan zoxy888 ti je postavio link. odaberi uninstaler za bitdefender koji si instalirao na komp.( predpostavljam da je to bitdefender total security 2014, ) kada pokrenes uninstaler nemoj ga prekidati dok ne odradi sve do kraja jer mozda bude potrebno da ponovi postupak 3-4 puta
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Vidi u folderu progrm files da li ga ima,ako ima onda udji u folder trebalo bi da ima uninstaler,ako i to ne pomogne skini "Revo Uninstaler"on ce ga naci i uradi uninstal.Ovo ti je dobar program koji ce ti trebati i kasnije i besplatan je.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
52
Mnogo vam hvala uspeo sam sa deinstaliranjem anti... kao sto sam i ubrzao komp, sada je mnogo cisci kao i brzi! Hvala vam za zlatne ideje!:buba_lcd:
 
Natrag
Top