Antivirus,Antispyware

pca

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
58
Pozz svima..
Za zastitu sad imam samo kaspersky 2010,e sad jedan lik koji ono dobro zna o kompovima mi je rekao da ovo stavim na komp i da sam zasticen:
AVG Free
+
MBAM
+
SAS
E sad vi koji se malo bolje razumijete u to mozete li mi reci,kakva je to zastita,valja li ista i hoce li mi dobro zastititi kompjuter..hvala
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
skidaj taj avg, jer dva antivirusa nemogu zajedno , kasper ti je dovoljan , olji je od avg 10 puta. i stavi samo malwarebyte's anti malware i pazi da ti oba budu aktivna. netreba ti nista vise. na kasperu imas i firewall, anti spyware i da ti nenabrajam. i jos nesto namjesti malware da ti skenira svaki dan i sto god nadje izbrisi bez razmisljanja, a sa kasperom sakeniraj po potrebi kad hoces i nebrini.

ps . i reci liku da nema pojma.


i jos nesto nemoj stavljati istu temu na vise mjesta, ako imas pitanje o kompjuterima stavi ovdje, ako imas zahtjev za progam imas temu u programima.

hvala.
 
Poslednja izmena:

pca

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
58
Aha,znaci da nebrisem kaspersky zbog AVG-a jer je ovaj bolji?
I BTW kakva je Avira cujem od nekih da je i ona dobra,i puno si mi pomogao tim postom pa sam odlucio i zato ti kliknem hvala..:)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
slusaj ostavi kaspera i nemjenjaj nista, kasper i nod su vrh. i napisao sam ti - nemogu dva antivirusa skupa , kolju se. samo redovno prati ovde na forumu nove kjuceve za kaspera i ubacuj i nista nebrini.
 

pca

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
58
Dobro i hvala,a ovo za 2 teme nisam namjerno htio sam na drugi forum al sam slucajno stavio ovdje..
Hvala ti puno..
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2009
Poruka
5
Skinuo sam KIS 2010 i imam par problema/pitanja:
- U cemu je razlika izmedju KIS 2010 i KAV 2010? (sem u nazivu:)) Tjs, da li je KAV podskup od KIS?
- Da li u KIS 2010 vazi ona prica o prebacivanju na Beta verziju i da posle toga ne treba juriti aktivacione kodove? Pokusao sam da ispratim uputstvo sa foruma ali razlicite su registry baze prilikom instalacije 2009 i 2010 tako da nisam uspeo.

pozz
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.02.2010
Poruka
4
KIS2010 ti je internet security , znači ima firewall, antispyware i antimalware, dok je KAV samo antivirus.
btw. ja imam bitdefendera IS 2010 sa Superantispyware-om a povremeno koristim i combofix, pa nemam nikakvih problema na nikakvim stranicama
 
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
6
Kasperski je zakon,ja ga koristim 5 godina,do sada mi jos nije pao sistem zbog virusa,samo obavezno redovno azuriranje.
 
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruka
676
i nod je takodje izuzetno dobar.
mnogo manje opterecuje sistem od kasperskog, ja ga koristim godinama, i jos mi nije pao sistem zbog virusa.
nod 4 je moja preporuka, imas kljuceve za update na nod321.cn.
a 2 antivirusa nesmes nikako, jer moze da ti uspori ili cak u najgorem slucaju totalno zezne sitem.
 
Natrag
Top