anti virus

Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Ne znam ja ga licno nisam koristio trebalo bi da je dobar nije u rangu Kasperskog ali Rusi su nezgodni likovi i kad oni nesto izbace a tice se zastite racunara onda je to sigurno dobro.Samo ja koliko znam da DR.WEB nije free antivirus moras imati license key za njega a mislim da imas i link za skidanje DR.WEB-a na forumu pa probaj ako zelis.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
6
Znam za ruse,ali se nekako iskreno plasim.Voleo bih da ga je neko isprobao,da cujem utiske.Ja sam cuo da je u rangu sa Kasperskym.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Moguce sve je moguce sigurno je dobar antivirus u to nesumnjam,mada u sustini ako ne zalazis po sumnjivim sajtovima Avast ce ti zavrsiti posao sto se tice optimalne zastite racunara,posto si ga vec instalirao u kompjuter i dobio licencu na godinu dana.Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
17
Moj savet ti je Avast. Licno ga koristim vec dobre 2-3 godine, i kod mene se pokazuje kao odlican. :D
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
124
Pitanje za vas
Šta mislite o Avastu konkretno?
Da li ima propusta?
Šta kažete za licence?
I da li je on najlošiji antivirus kako mnogi govore?

ja ga koristim vec 2 mjeseca na novom računaru,bojim se da li će biti propusta,jer ne bi želio da upropastim ovako dobar i novi računar
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
396
Nemas sta da se bojis ti si sam sebi najbolji antivirus ako ne ides po rizicnim sajtovima manje imas sanse da navuces gamadiju u svoj racunar. Avast je odlican antivirusni program pogotovo ova nova verzija 5..... Sto se tice licence mislim na Avast Pro i IS ako je ne kupis legalno onda moras da se snalazis.Po meni ti je nabolje da instaliras Avast IS ver.5.0.677 + Crack till 2025 god. Imas post na nasem forumu skini instaliraj imas i uputsvo za Crack i miran si do 2025 god sa odlicnom zastitom racunara.Pozdrav.
 
Natrag
Top