Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Anonimno surfovanje

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
bind

bind

¯™¯
Moderator
Nevredi , skinuo ovo sto si ti postavio ,kad ga otpakujem dobijem kao na slici dole

Hrqet.jpg

kada pokrenem dobijem kao na slici dole

0ZHII.png

U svakom slucaju hvala ti na trudu .

boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
Stvarno neznam sta da ti kazem..:(...Imas u racunaru instaliran Pixel Bender Toolkit (Photoshop ili After Effects)koji vuce startovanje ovog pkb fajla ....Trebalo bi se otvarati pomocu Remote Access Phonebooka....

snap201107012159.jpg

bind

bind

¯™¯
Moderator
Evo resio sam problem koji je pravio Pixel Bender Toolkit (Photoshop ili After Effects)
Nasao sam na ovom blogu resenje problema ,covek je lepo sve opisao kako nastaje problem i dao je resenje .
Ako neko bude imao problem sa istim evo resenja :

Fixing PBK File Type Association Damaged by Adobe Pixel Bender Installation - Komeil Bahmanpour

skinuo sam taj njegov

chortkeh-fix-pbk odavde

http://download.komeil.com/?2833

i pokrenuo ga i lepo je sve popravio i sada mi radi sve bez problema.

Evo je i ikonica konacno

NW1zq.jpg

Boki hvala ti jos jednom i ucini dobro delo ,skini taj chortkeh-fix-pbk i u uradi tut za one kojima se javlja ovaj problem .

Znaci meni je odradio posao 100% , provereno radi a dok sam trazio resenje za problem vidim da dosta ljudi ima ovaj problem i nigde na nasem jeziku nisam nasao resenje.