Anketa za antiviruse

Koji antivirus koristite???

  • ESET

    Votes: 30 34,1%
  • AVAST

    Votes: 25 28,4%
  • AVIRA

    Votes: 7 8,0%
  • NORTON

    Votes: 4 4,5%
  • KASPERSKY

    Votes: 10 11,4%
  • AVG

    Votes: 10 11,4%
  • VIPRA

    Votes: 0 0,0%
  • PANDA

    Votes: 2 2,3%
  • F-SECURE

    Votes: 0 0,0%
  • McAfee

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    88
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
Koji antivirus koristite???

Dodato posle 22 Sati 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

JA licno koristim eset i smatram da je najbolji...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
trenutno nema boljeg od Kasperskog ali nema svako racunar za njega pa zato koriste druge alternative.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Koji antivirus koristite???

Dodato posle 22 Sati 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

JA licno koristim eset i smatram da je najbolji...


Koliko ja znam svi ovi "jači" su tu negde.Problem je što dobar deo virusa i sl. programa pišu sami tvorci antivirus programa,pa takve prepoznaju samo njihovi programi.dosta sam se zamajavao sa tim odbrambenim softwareom i mislim da nećete pogrešiti sa bilo kojim ponatijim. Bilo bi dobro izbegavati crackovane i patch programe,jel ko zna šta je u njih ugrađeno.Mnogo bolja solucija sa nekim serialom i sl. Toliko o mjim iskustvima. Pozzzzzzzzz!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
Koliko ja znam svi ovi "jači" su tu negde.Problem je što dobar deo virusa i sl. programa pišu sami tvorci antivirus programa,pa takve prepoznaju samo njihovi programi.dosta sam se zamajavao sa tim odbrambenim softwareom i mislim da nećete pogrešiti sa bilo kojim ponatijim. Bilo bi dobro izbegavati crackovane i patch programe,jel ko zna šta je u njih ugrađeno.Mnogo bolja solucija sa nekim serialom i sl. Toliko o mjim iskustvima. Pozzzzzzzzz!
tupava ti iskustva... ja igram iskljucivo krekovane i patchovane igre i programe i to puno njih!!!!! sa ESET SMART SECURITY 4 mozes sta hoces sa garancijom da kompu nece biti nista!!!! to su moja iskustva a verujte mi da imam jako mnogo iskustva!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ja koristim ESET,zato sto ne trosi puno resursa.Mada mislim da je Kaspersky NAJBOLJI!!!
Sa esetom mi je dva puta pao sistem!Moram priznati da sad u zadnje vreme ESET radi odlicno!
 
Natrag
Top