Android TV i SMART TV

Učlanjen(a)
13.08.2021
Poruka
32
Pozdrav za sve !
Prije par dana se navršila godina dana od mog učlanjenja. Do sada sam samo čitao (učio). Ovo je moj prvi post. Izvinjanje ukoliko nije na pravom mjestu. Nedavno sam nabavio Grundig led TV 40" GFF 6600 B Smart. Broj aplikacija je veoma oskudan, ali dobro, mene zanima, uglavnom IPTV. Tu je SSIPTV. Pitanje: Može li se instalirati neka bolja aplikacija i kako ?
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2010
Poruka
105
Pozdrav za sve !
Prije par dana se navršila godina dana od mog učlanjenja. Do sada sam samo čitao (učio). Ovo je moj prvi post. Izvinjanje ukoliko nije na pravom mjestu. Nedavno sam nabavio Grundig led TV 40" GFF 6600 B Smart. Broj aplikacija je veoma oskudan, ali dobro, mene zanima, uglavnom IPTV. Tu je SSIPTV. Pitanje: Može li se instalirati neka bolja aplikacija i kako ?
Mislim da ne može. Imao sam Grundig sa SSIPTV, i to je jedina aplikacija. Jedino da uzmeš neki smart box.
 
Učlanjen(a)
29.08.2022
Poruka
2
најбоље би било купити андроид кутију и тамо инсталирати све апликације. док ће сам телевизор због моћних компоненти радити много брже.
 
Učlanjen(a)
28.02.2023
Poruka
15

JVC 50VA3200 4k UHD​

Ima li neko iskustva sa ovim SMART TV-om i ako ima mnogo bi mi značilo pošto planiram da uzmem neki 4K SMART TV 50", a da nije preskup. JVC je nekad bio jaka marka u elektronici, danas ne znam pošto ih je neko kupio, vjerujem Kinezi, a znam da se proizvode u nekoj zemlji bivđeg istočnog bloka.
 
Natrag
Top