Android tv box

Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Imam android box od meocool-a i IPTV radi bez problema ali kad hocu da pogledam neki film preko aplikacije ili preko Kodija redovito smrzne i pomaze jedino iskljucivanje iz struje i to sam primjetio sto je rezolucija veca brze zablesira. Moze li se tu sto pomoci nema azuriranja star je uredjaj itd. Ako vec uzimam drugi box sto treba paziti kad kupjem da filmovi dobro rade da nema zamrzavanja itd???
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.129
Imam android box od meocool-a i IPTV radi bez problema ali kad hocu da pogledam neki film preko aplikacije ili preko Kodija redovito smrzne i pomaze jedino iskljucivanje iz struje i to sam primjetio sto je rezolucija veca brze zablesira. Moze li se tu sto pomoci nema azuriranja star je uredjaj itd. Ako vec uzimam drugi box sto treba paziti kad kupjem da filmovi dobro rade da nema zamrzavanja itd???
Većinom procesori s905x3 i sad malo boostan x4 bi trebao biti ok.Koji je mecool u pitanju ,možda imaš rješenja samo trebaš tražit.Naravno to bi zahtjevalo instaluranje novog dorađenog firmwarea itd.Ako ti je u pitanju Amlogic proc probaj AFRd aplikaciju ,ona rješava neke probleme.Libreelec ili nešto drugo.Traži po netu rješenje za tvoj box.
 
Učlanjen(a)
22.11.2013
Poruka
35
Hvala na odgovoru. Ma to je stariji tip boxa meocool M8S pro W amlogic procesorom i nasao sam zadnji firmware 20180802 i ubacio ga ali isto se dogadja znaci nema za njega nista novije od 2018. Trazio sam po netu da li je imao netko slican problem ali bezuspjesno sve u svemu glavno da iptv radi dobro
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.129
Hvala na odgovoru. Ma to je stariji tip boxa meocool M8S pro W amlogic procesorom i nasao sam zadnji firmware 20180802 i ubacio ga ali isto se dogadja znaci nema za njega nista novije od 2018. Trazio sam po netu da li je imao netko slican problem ali bezuspjesno sve u svemu glavno da iptv radi dobro
Probaj sa SPMC pa vidi trza li slika.Isto kao i AFRd aplikaciju probaj instalirat
Kod:
https://www115.zippyshare.com/v/uKWfuOho/file.html
 
Učlanjen(a)
21.10.2021
Poruka
35
Ja imam fox uhd 4k sa android 9 i redovno se smrzne kada pokušam da aktiviram kodi. Nedostatak memorije i loš generalno uređaj jeftileja sklepana u kini. Da vidiš kako odrađuje full hd ispovraćao bi se :D
 
Natrag
Top