Android TV Box - koji odabrati!

Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Slabo izlaze filmovi ,ali ipak izlaze u 3D.Sad je izašao Dune npr.
Kod:
https://www.blu-ray.com/3d/
Хвала на предлогу, морам тај да гледам, први је био у неким стварима мало мрљав, али таква је била технологија тада.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Не знам зашто се 'избацује' 3д, поготово данас, после скоро 10 година, када је технологија видно узнапредовала. Рецимо, филм Гравитација, прича је очајна, али је слика, поготово у свемиру, фантастична.
Вероватно је тешко спојити 3д угођај са причом, иоле слабија прича пролази ако није 3д, иначе пропаде улагање.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
06.01.2021
Poruka
2
Dobar dan kupio sam smart tv box pa mi treba pomoc oko copy paste, recimo odem na neku google stranicu kopiram text i negdje drugdje ga zaljepim. Pokusavao sam na sve nacine i sa daljinskim i sa misem ali neide uopce ne iskoci onaj izbornik za kopiranje kao npr. na mobitelu
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
40
Dobar dan kupio sam smart tv box pa mi treba pomoc oko copy paste, recimo odem na neku google stranicu kopiram text i negdje drugdje ga zaljepim. Pokusavao sam na sve nacine i sa daljinskim i sa misem ali neide uopce ne iskoci onaj izbornik za kopiranje kao npr. na mobitelu
Ja posjedujem Xiaomi Mi TV Box S i sve što pokrećem a da nema instalirano radim preko ES File Manager | File Explore kojeg možete naći u BOX-u i instalirati i onda ubacivanjem USB meorije preko ES File Manager sve pokrećem. Sam box je perfektan ne grije se i veoma brzo prebacuje sa kanala na kanal.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Dobar dan kupio sam smart tv box pa mi treba pomoc oko copy paste, recimo odem na neku google stranicu kopiram text i negdje drugdje ga zaljepim. Pokusavao sam na sve nacine i sa daljinskim i sa misem ali neide uopce ne iskoci onaj izbornik za kopiranje kao npr. na mobitelu
Премало информација, знаш ли колико модела боксова има и који ОС користе?
Тешко ће без тога неко да помогне.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
40
Ja posjedujem Xiaomi Mi TV Box S već godinu dana za sve karakteristike do sad čista 10-ka , sve što želim da instaliram ubacim USB meoriju preko ES File Manager sve pokrećem , sve što treba je da redovno čistite cash memoriju i nikada do sad nije zabagovao.. Cijena kod nas u BiH je oko 65 Eura.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Dobar dan kupio sam smart tv box pa mi treba pomoc oko copy paste, recimo odem na neku google stranicu kopiram text i negdje drugdje ga zaljepim. Pokusavao sam na sve nacine i sa daljinskim i sa misem ali neide uopce ne iskoci onaj izbornik za kopiranje kao npr. na mobitelu
Ja sam to resio kupovinom bežične mini tastature .
Kupi obavezno sa mogucnoscu da tatatura ima pozadinsko osvetljenje .slova i brojevi su mali.
Imas pozadinsko osvetljenje koje dobijas sa komandom FN+F3

Ima vise modela ali uglavnom je princip isti , komande na tastaturi.

Preko nje kopiras link ili listu ili bilo sta klasicne komande kao za komp
ctrl+c=kopiranje
ctrl+v=nalepi

Baterija u tastaturi je kao nokia baterija za telefon pre 15 godina i puni se jednom u nedelju dve dana .

12312.jpg
 
Natrag
Top