Android TV Box - koji odabrati!

Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
119
Savjet oko izbora za Android TV Box - ima li kakva preporuka do 50 Eur a da je OK!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kako odabrati Android TV box - Savjeti @ Bug.hr

Xiaomi Mi Box S​



  • Čip: Amlogic S905X (4 jezgre)
  • RAM/Memorija: 2 GB DDR3 / 8 GB
  • Maks. rezolucija: 4K @ 60 FPS (HDR10)
  • Zvuk: DTS 2.0+, Dolby Digital Plus
  • Mreža: Wi-Fi (802.11ac), Bluetooth 4.2
  • Konektori: HDMI 2.0a, 1x USB 2.0, S/PDIF audio izlaz, 3,5-mm audio izlaz
  • Widevine L1 DRM: Da
  • Softver: Android TV 8.1 Oreo
  • Cijena: 50 EUR
 
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
119
A kakv je tv box HK1. Cijenom je povoljniji a vjerovatno nije kao Xiaomi!
 
Učlanjen(a)
17.02.2021
Poruka
19
Ja koristim ovaj vec 3 mjeseca i prezadovoljan sam.
 

Prilozi

  • t95-500x500.jpg
    t95-500x500.jpg
    37,6 KB · Pregleda: 61
Član
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
164
Savjet oko izbora za Android TV Box - ima li kakva preporuka do 50 Eur a da je OK!

Xiaomi Mi Box S 4K.​

je zakon i nema boljeg u tom cenovnom rangu, a i malo vise od toga. Jedan od retkih boxova koji ima pravi android sistem namenjen za televizore, skoro sve drugo od konkurencije ima tablet verzije android operativnog sistema koji nisu prilagodjeni za tv. Karakteristike su super, sve je dobro poslozeno i sve radi kao podmazano. Topla preporuka.
 
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
119
on je oko 80 eur ili je skuplji?

Xiaomi Mi Box S 4K.​

je zakon i nema boljeg u tom cenovnom rangu, a i malo vise od toga. Jedan od retkih boxova koji ima pravi android sistem namenjen za televizore, skoro sve drugo od konkurencije ima tablet verzije android operativnog sistema koji nisu prilagodjeni za tv. Karakteristike su super, sve je dobro poslozeno i sve radi kao podmazano. Topla preporuka.

Ja koristim ovaj vec 3 mjeseca i prezadovoljan sam.
Upravo gledam taj box i vrti se oko ove cifre koju sam planirao da odvojim! Hvala ti - izbor je sada sužen :)
 
Učlanjen(a)
07.10.2014
Poruka
28
Provjeri da li ti A95X F3 Air RGB odgovora zahtjevima. Poprilično je dobar.

 
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
119
Djeluje OPAKO za tu cijenu. Hvala ti! Ili ovaj ili model što mj je Saša preporučio! Nema dalje :)
 
Učlanjen(a)
04.02.2021
Poruka
29
Evo na Banggood Mecool KD1 Android TV stick neuporedivo je bolji od Xiaomi sticka pa čak i Mi boxa radi jačeg procesora (s905y2 umjesto s905x pogledaj https://en.sdmctech.com/news/product-news_1862.html), zatim ima duplo vise memorije - ima i BT daljinski s mikrofonom za Google asistenta, chromecast radi odlično, ATV odličan...jedina stvar koja fali je Netflix certifikacija kome to treba nek ide na MI Box ali za uzvrat Mecool KD1 ima Prime Video koji je 40% povoljniji od Netflixa i ima odlične sadržaje. Cijena sticka je samo 41.99 USD preko https://banggood.app.link/OBgvhPxzofb*

*ta je cijena na group buy preko Banggood store android aplikacije ko hoće da mi se pridruži link
https://banggood.app.link/OBgvhPxzofb - group buy važi samo 48 sati od ovog trenutka.
Banggood je provjeren i brzo šalju, dobra podrška ali za svaki slučaj plaćajte samo Paypalom da imate duplu zaštitu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.12.2017
Poruka
66
Kakva su vasa iskustva sa XIaomi Mi TV Stickom, svidja mi se sto je malih dimenzija, bez dugih kablova (samo onaj usb kabal koji sluzi za napajanje i spaja se sa TV-om preko usb ulaza). Zanima le ima li velike razlike u brzini rada izmedju njega i Xiaomi Mi Box S modela.
 
Natrag
Top