Android TV Box - koji odabrati!

Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
42

Xiaomi Mi Box S 4K​

Nakon najnovijeg ažuriranja frimvera u TV boxu kod mene se pojavljuju sledeći problemi.
-ubacivanjem USB pokazuje da ga je očitao ali se ne može otvoriti sadržaj tako da ne postoji mogućnost pokretanja aplikacija koje ubacujemo putem USB-a
-kad je upaljen TV BOX više ne svetli ona crvena lampica
-prilikom pokretanja TV BOX-a uvek pokazuje da nije konektovan na internet
-Sporije očitava ubačene liste
-veoma sporo otvara sve aplikacije
-Očitavanjem velike liste i pokteranjem pojedinih kanala zabaguje aplikacija i opet vrat na početnu stranicu same aplikacije
Da li još neko ima sličnih iskustava i kako rešiti nastale probleme pogotovo problem sa očitavanjem USB-a?
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Kada si azurirao? Bilo je neko pre nekih valjda desetak dana koje je napravilo velike probleme ali oni su to azuriranje povukli i sada se ceka ispravka.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
42
Kada si azurirao? Bilo je neko pre nekih valjda desetak dana koje je napravilo velike probleme ali oni su to azuriranje povukli i sada se ceka ispravka.
Ažurirano pre nekih mesec dana . Nadam se da će ispravka brzo doći jer zbog nemogućnosti očitavanja USB-a ne postoji drugi način da se ispravi ili vrati na neku stariju verziju.
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
380
Eto..skola..;) Ja inace izbegavam bilo kakva azuriranja koliko god je moguce. Sacekam da prodje dosta vremena, da vidim reakcije nestrpljivih korisnika, i tek tada, ukoliko se ljudi ne zale..odradim azuriranje,
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
2
Dont fix it if aint broken, zlatno pravilo za sve ove tehnikalije, još od vremena gigantskih ATX matičnih ploča. Ako radi sve kako treba, ne pravi neke značajne probleme, ne povlačite najnoviji firmware.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
42
Na ovom TV BOX-u šta da izmenim u podešavanjima da bi ubacivanjem USB otvorlo sadržaj koji se nalazi na USB-u? Pretpostavljam da ima negde zakačena neka zabrana kotištenja mepoznatih izvora sve sam moguće opcije probao , dok moj drugar ima isti TV BOX i bez problema sve radi , čak prepoznaje USB sa velikim kapacitetima memorije.
Unaprijed hvala ako neko da savet .
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
42
Problem riješen , istalirao sam file menager i u njegovim postavkama postaviti da može očitavati medije sa interne memorije i eksterne memorije. Sada sve radi kao preupdate firmware .
 
Natrag
Top