Android TV Box i Dongle

VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Ja bih licno da preporucim da svi maknete cleanmastere iz uredjaja. Pored osnovne djelatnosti, imam i dva servisa mobitela. Dosta software gresaka moze da napravi cleanmaster. Najvise iz razloga sto brise temp datoteke aplikacija koje su vec pokrenute sto uzrokuje rusenje, a na dosta modela i nestabilnost sistema. Takodjer, instalira i popratne aplikacije kao sto su CM security ili kako se vec zove koji nakon nekog vremena salje obavjestenja da je vas uredjaj zarazen, te da bi ste ga ocistili, morate platiti - klasika

Sto se tice android uredjaja, testirao sam ih ogromnu kolicinu - najmanje 50 razlicitih modela. Najbolje su mi se pokazali sljedeci modeli:
Minix neo x5, x6, x7, x8
X5II
MXIII

Navedeni uredjaji nisu pretjerano skupi, ne griju se, te imaju stabilan wifi. Recimo X5II i MXIII koje sam nabavljao u najvecoj kolicini, imao sam samo dva pokvarena, a ni jedan jos nije stao u radu, a rade neki vec i godinu i nekoliko mjeseci bez prestanka, odnosno cca 12 sati dnevno.

PS. Ni u kojem slucaju ne preporucujem uredjaje koji izgledaju kao stick, vec jedino ove "boxove"
 
Natrag
Top