Android RADIO i TV aplikacije

Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruka
17
Jedno pitanje, ako neko možda ima rešenje...
Kod određenih listi pojedini kanali traže onaj "loop" koji npr. ima VLC, kako bi se povremeno ponovo rekonektovali na izvor. I to u principu manje/više bude OK na telefonu ili kompu, prođe skoro neprimetno. Ali kada cast-ujem VLC sa telefona na Chromecast, stream pukne svaki put pri toj rekonekciji. Postoji li VLC opcija koja bi radila loop čak i prilikom cast-a, ili možda neka druga aplikacija koja to može da izvede?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Pitao si na benč forumu i dobio si tamo odgovor(e) - nema leba od toga. Bolje traži listu u kojoj ti ne treba loop. I jedno pitanje: na koji uređaj kastuješ?
 
Učlanjen(a)
09.12.2016
Poruka
17
Nisam dobio odgovor, jer mi je konkretno pitanje - postoji li aplikacija koja podržava loop i prilikom cast-ovanja? Inače cast-ujem na Google Chromecast 3
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
31
Postoji li negde crackovana aplikacija Tivimate ali da je novija verzija od 1.3.4? Za svaku drugu nadjem premium verziju, za neke teze, za neke lakse, ali za ovu bas nikako
 
Učlanjen(a)
02.11.2019
Poruka
31
Apsolutno sam u istoj situaciji i cekam nebi li negde izbila novija verzija.

Da, mislim aplikacija ima malo nestandardan nacin kupovine premiuma gde napravis account i kupis ga kroz odvojenu aplikaciju, ali takav sistem je imala i u verziji 1.3.4 pa je opet nekako crackovana :rolleyes:
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
36
Da li u Tivimate postoji opcija Search, tj pretraga kanala po nazivu? Da li sam slepa ili sta vec ali ne mogu da je nadjem, ako je ima naravno.
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Da li u Tivimate postoji opcija Search, tj pretraga kanala po nazivu? Da li sam slepa ili sta vec ali ne mogu da je nadjem, ako je ima naravno.
Pre neki mesec odgovor Tivimate team-a je bio:
The search functionality is currently on the developers to-do list, hopefully he gets done soon!
Neznam dali su sada dodali, ja imam staru verziju 1.3.4.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
kljuki, koji su to plejeri za android? Ovaj plejer mi je dobar za kucnu upotrebu, a android za drugo mesto, da ne cimam laptop.
Inace, nemam reci hvale, kodi i adoni su mala beba prema ovome.
 
Natrag
Top