Android RADIO i TV aplikacije

Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
StbEmu (Pro)
DagWecU.jpg

v1.0.3
* Fixed hardware acceleration issues in Ijk when playing some streams
* Updated Exo player to v2.4.3
* Fixed some issues
Kod:
http://www75.zippyshare.com/v/pNeW7n5f/file.html
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
UK TVNow v8.4 [Ad Free]
1707032254300107.jpg

UK TVNOW application support 10000+ android devices. We have more than 150 live tv channels from all countries & we have more than 10 tv channels categories.


WHAT’S NEW
Builtin Chrome cast feature
Two different players
Multiple sources
Country wise listing
Channel wise EPG
Schedule notification
Recently watched channels
Different channels listing view
Smooth Streaming
Bugs fixed

ADS removed | Analytics disabled | No forced update

A tu su i Arena Sport 1-4 i RADE :D

proxy

Kod:
https://mega.nz/#!L51WTQzb!BeC1hnBNwgb1C5O2kUGrwU-nFJgCnGeI7OMFvO33mTs
 
Učlanjen(a)
24.09.2014
Poruka
47
Dali neko zna zasto StbEmu nece na kanalima da prikaze sliku (taman ekran). Jedno vrijeme mi je radilo i iz cista mira prestalo da radi ,nisam nista updetovao. Pokusavao sam ponovo instalisati, pokusaovao promjene pleyera ali nece dok mi videoteka radi bez problema (osim sto titl nece da povuce).
Ako neko zna u cemu je problem bio bih mu zahvalan. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Ako si siguran da nije auto apdejtovano ok, ali nove verzije free od 1.0.0, 1.0.1, 1.0.2, 1.0.3 ne otvaraju sve portale prikazuju gresku ili nista.( Imam oko 50_setak portala). Onda sam vratio na verziju 0.9.6 pro zabranio auto update i sve radi.Tako da imam free i pro verziju instaliranu za probu.
 
Učlanjen(a)
24.09.2014
Poruka
47
Ako si siguran da nije auto apdejtovano ok, ali nove verzije free od 1.0.0, 1.0.1, 1.0.2, 1.0.3 ne otvaraju sve portale prikazuju gresku ili nista.( Imam oko 50_setak portala). Onda sam vratio na verziju 0.9.6 pro zabranio auto update i sve radi.Tako da imam free i pro verziju instaliranu za probu.
Nece , pokusao sam i starije verzije uvijek isto crn ekran, ali hvala u svakom slucaju na savjetu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Meni je znao praviti problem onaj unos u Profile settings - Media Player settings i to opcija: Media player per channel.
Ako si player stavio na auto ovo ti mora biti ukljuceno, barem je tako kod mene.
P.S. Znam da zvuci glupo, ali siguran si da ti se nije istekla pretplata?
 
Učlanjen(a)
24.09.2014
Poruka
47
Meni je znao praviti problem onaj unos u Profile settings - Media Player settings i to opcija: Media player per channel.
Ako si player stavio na auto ovo ti mora biti ukljuceno, barem je tako kod mene.
P.S. Znam da zvuci glupo, ali siguran si da ti se nije istekla pretplata?
Sve probo na svim verzijama ne ide pa ne ide, s pretplata nije istekla ostaje mi zadnja solucija kvalitetan cekic....:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Sve probo na svim verzijama ne ide pa ne ide, s pretplata nije istekla ...:)
Moze i kakva dobra pocincana cijev od pola cola, obavi super posao.:roll:
Cuj, jesi probao istekati ruter na par minuta da ti provajder dodijeli novu adresu. Govorim iz osobnog iskustva, moj t-com cesto blokira tudje strimove, a mozda si popio IP ban na panelu. Ako nemas staticnu IP adresu cesto ove banalne stvari pomognu.
 
Natrag
Top