Android RADIO i TV aplikacije

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
ProgTV

Veoma zanimljiv player za android.
Pažnju privlači vrlo dobro odrađen interfejs (bolji od mnogih skinova na Kodiju) buffer,deinterlacing metod i loop.
Pošto je prva verzija treba progledati kroz prste nemogućnost biranja titla na udp,i biranje audio streaminga.
Vuče epg i logo bez problema.(za razliku od iptv.apk).
Moguće je ubaciti bezbroj listi,kao i podrška za remote control.
Za sada 4-.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
ProgTV

Veoma zanimljiv player za android.
Pažnju privlači vrlo dobro odrađen interfejs (bolji od mnogih skinova na Kodiju) buffer,deinterlacing metod i loop.
Pošto je prva verzija treba progledati kroz prste nemogućnost biranja titla na udp,i biranje audio streaminga.
Vuče epg i logo bez problema.(za razliku od iptv.apk).
Moguće je ubaciti bezbroj listi,kao i podrška za remote control.
Za sada 4-.
Koristim Prog Tv vec nedelju dana ,sto se mene tice sve pohvale,kanali koji i u mx playeru i u kodiju seckaju sa ovim programom rade perfektno,interfejs veoma interesantan pregledan i lak za koriscenje od mene 4+:)
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Nema "support" bas za sve formate ali ono sto otvori ne secka. Za mene za sada najbolji player za moj Freebox mini4k (Android 5.2) koji je isto taze a stare aplikacije i playeri nisu (ili minimum) kompatibilni sa njim. 4+
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
JOVAN010 objasni mi kako ubacujes i koje liste u PROG TV
da li su to liste koje si skinuo ili su liste iz PROG TV
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Nema "support" bas za sve formate ali ono sto otvori ne secka. Za mene za sada najbolji player za moj Freebox mini4k (Android 5.2) koji je isto taze a stare aplikacije i playeri nisu (ili minimum) kompatibilni sa njim. 4+
Kako se ukljucuje loop ovde?Ne mogu nikako da nadjem.....
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
JOVAN010 objasni mi kako ubacujes i koje liste u PROG TV
da li su to liste koje si skinuo ili su liste iz PROG TV
libertbobi ,bilo koje liste otvoris tv sources ides na iptv client pa putanja do liste gde ti stoji na boxu,u prog tv advanced imas opciju additional internet channels,tu imas gotovu listu sa nekih 800 programa,takodje ima ott club,kartina tv,rodina tv, shura tv,ali ti je potreban nalog kod njih pa biraj sta ti volja nesto radi nesto ne ,generalno ima sta da se pogleda:)
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Nema "support" bas za sve formate ali ono sto otvori ne secka. Za mene za sada najbolji player za moj Freebox mini4k (Android 5.2) koji je isto taze a stare aplikacije i playeri nisu (ili minimum) kompatibilni sa njim. 4+
Na Freebox mini4k (Android 5.0) brobao sam nase kanale sa IPTV, Kodi i ProgTV. Svi dobro rade bez seckanja (osim ako link nije dobar). Na karju mi se najvise svidja kodi, dosta je brz i lako se menjaju kanali sa daljinksim, jedino sto mi smeta je vreme zatvanja kodia da bi se prebacio na freebox TV.
 
Natrag
Top