Android auto

Član
Učlanjen(a)
02.12.2010
Poruka
18
Da li netko koristi ovo u autu? Navodno da sad sve više aplikacija rade za android auto.. sviđa mi se to sve ali ne znam koliko je to kod nas isplativo pošto neke app vrijede samo za zapadne zemlje
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
Bas sam nekidan imao priliku da to koristim kod druga u autu i pozitivno sam se iznenadio.
Prikopcao sam svoj telefon i sve to isprobao i radi kod nas (skype je samo text radio, nisu isli audio pozivi).
Sad vjerovatno ima hrpa aplikacija koje nisu podrzane jer nisu pravljene za to. ali da neke aplikacije blokiraju nas kao regiju nisam primjetio.
Evo sta sigurno radi jer sam probao
YouTube, Viber, Telegram, YouTubeMusic ,Waze, Google maps, Messenger, WhatsApp, Skype(text).

Samo da imas intenert i ovo ti je vrh, po meni klasicna multimedija u autu je proslost.
Vise mi se to svidja nego panorama krov, masaza siceva i slicno sto ima u autu.
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2010
Poruka
18
U Hr je cijena toga paketa (Android auto, Apple carPlay) na crno oko 135€ (u ovlaštenom servisu 270€) i misliš da se isplati dati te novce za to?
 
Učlanjen(a)
22.04.2021
Poruka
22
Vidio, meni se jako svidja i mislim da cu investirati u to, cim dodju malo bolja vremena. :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
02.12.2010
Poruka
18
Eto, ne znam jel si investirao u to ili ne ali iskreno imaš sve na youtubeu pa si možeš to sam aktivirati besplatno
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Ne možeš da generalizuješ.

Kompatibilnost sa uređajima u automobilu, sa mobilnim telefonima (tabletima isl) proverava se na njihovom sajtu

Kod nekih je to besplatna opcija, kod drugih se plaća - to zavisi od proizvođača automobila (HU-a) i njihovog bezobrazluka :d Visina cene takođe.
Kod nekih može da se otključa u amaterskim uslovima, kod nekih ne može, a kod nekih ne sme (gubitak garancije odnosno penali).
 
Natrag
Top