Učlanjen(a)
28.08.2009
Poruka
198
NISTA VISE



bhf5zd.jpg



NEKAD SEDIM SAMA CEKAM SRECU KAZU NECE ONA NAS, TESE ME KAZU KORACA ZA
NAMA...TAKO BEZE MI DAN ZA DAN...JA KO LUTKA TKANA SUZOM ANDJELA BEZ KRILA, ZIVIM
BAJKU CEKAM PRINCA JOS OD KAD SAM DETE BILA.....NEKAD NEKO, NEKAD NIKO CEKAM DAN DA
SVANE OKRECEM SE SVE JE ISTO KAD CEKAM BOL DA STANE, MISLIM JAKA SAM TOLIKO USTAJEM
KAD TONEM JA AL NEMA NIKO NEMA NIKOG SAMA SAM NA SVOME ZNAM....

KAD NEMOGU KAD NEMOGU BAS NISTA VISE, KAD NE UMEM KAD NE UMEM BAS NISTA VISE....KAZU
ZIVOT BEZI LETI DALJE, KAD JE ZIVOT BEZI LETI DALJE, KAZU UZMI SVE JER NE DAJE NISTA
VISE....GLEDAM SAT SRECA KASNI, OPET OPET I OPET....KAD JEDNOM PADNES KAZU DA CES
PASTI OPET, OPET I OPET....JA NEUMEM KAD NEMAM S KIM I NEMAM GDE ODAVDE, JA NEUMEM
JER PLASIM SE DA SUTRA SAMA PADNEM....

.....NEKAD NEKO, NEKAD NIKO CEKAM DAN DA SVANE OKRECEM SE SVE JE ISTO KAD CEKAM BOL
DA STANE, MISLIM JAKA SAM TOLIKO USTAJEM KAD TONEM JA AL NEMA NIKO NEMA NIKOG SAMA
SAM NA SVOME ZNAM....

KAD NEMOGU KAD NEMOGU BAS NISTA VISE, KAD NE UMEM KAD NE UMEM BAS NISTA VISE....KAZU
ZIVOT BEZI LETI DALJE, KAD JE ZIVOT BEZI LETI DALJE, KAZU UZMI SVE JER NE DAJE NISTA
VISE...2X
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
ne daj mi da odem

ne daj mi da odem



Mnoge stvari nisam htela i nisam smela a sad bih zelela da vreme vrati se,srecu nosi vetar a suze pije reka poljubi me ko nekad i u korak prati me,znas da znam da volim i znas da te volim nisam sebicna al cesto plasim se sreco oprosti sto suzom te molim tvoj zagrljaj mi treba shvati me,kad dan prodje,suze lagano niz lice moje slete,kad san prodje ja sam ko ranjene ptice koje nikad ne polete...

ref.
Samo me zagrli i ne daj mi da odem,pusti da opet budem samo tvoja,srce place a lice laze osmeh bez tebe ja sam kao duga bez boja...

Snovi kad se spuste,pusti smovi glava dole je,snovi ne prolaze a suze bole me,ti ne daj mi da odem ovde me veze noc,opet me steze bol,opet sam sama...Opeta tama bez traga svetlosti i nema dana srece i neznosti,bol me zarobi kad god ga zavolim ljubav me moli samo u snovima...Sreca je pobegla,trebalo je malo,dve reci,poljubaca,drugo imamo ,zagrli me nocas i sve ce proci,ja strahujem da sutra isto necu moci jaaa....

ref.
Samo me zagrli i ne daj mi da odem,pusti da opet budem samo tvoja,srce place a lice laze osmeh bez tebe ja sam kao duga bez boja...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Nekad niko

Nekad niko



Nekad sedim sama,cekam srecu kazu-nece ona nas.Tese me kazu-koraca za nama.Tako bezim i dan za dan.Ja ko lutka tkana suzom andjela bez krila.Zivim bajku ,cekam princa jos od kad sam dete bila.
Nekad neko,nekad niko cekam dan da svane.Okrecem se sve je isto dok cekam bol da stane.Mislim jaka sam toliko-ustajem kad tonem ja al nema nikog,nema nikog.Sama sam na svome znam.Kad ne mogu,tad ne mogu bas nista vise.Kad ne umem,tad ne umem bas nista vise.Kazu-zivot bezi,leti dalje.kad je zivot tezi leti dalje.Kazu-uzmi sve,jer ne daje nista vise.
Gledam sat,sreca kasni opet,opet i opet.Kad jednom padnes kazu da ces pasti opet,opet i opet.Ja ne umem kad nemam s kim i nemam gde odavde.Ja ne umem jer plasim se da sutra sama padnem.Nekad neko nekad niko-cekam dan da svane...
 
Natrag
Top