AlmezaMultiSet

Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Postovanje
Sve vise ljudi koristi AlmezaMultiSet kako bi napravili po svojoj volji boot disk XP sa programima i drajverima. Ali na forumima ne postoji upustvo kako bi pocetnici ili oni kao ja sto traze izazove sa 60 godina mogli da ga koriste. A kako vas i nas boki 71 sve lepo zna da objasni i po njegovim tutorijalima sam uspela mnoge stvari bez pomoci mladjih i sprenijih da uradim,molla bih ako je umogucnosti i jedan tutorijal za ovaj progra. Hvala unapred
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Postoji na forumu meni jedan jako drag tutorijal koji sam napravio pre ravno 4 godine i mogu slobodno reci da je bio prvi na ovim prostorima na nasem jeziku po principu korak po korak ,s obzirom da sam uceci to proveo dane i noci i uceci iz strane literature...Taj tutorijal sasvim sigurno ce ti zavrsiti posao....

http://serbianforum.org/tutorijali/...-sp3-sa-ubacenim-drajverima-i-programima.html

O cemu se zapravo radi......

U pitanju je pravljenje Xp Sp3 bootabilnog instalacijskog diska sa ubacenim drajverima i progtamima a tutorijal obuhvata.....

- pravljenje instalacionog diska od WIndows XP SP2 u Windows XP SP3.....
- Ubacivanje drajvera u Windows XP SP3....
- Ubacivanje zeljenih programa u instalacioni disk windows XP SP3...

sam nacin pravljenja mislim da je laksi i jednostavniji od Almeze a u sustini svodi se na isto.....Kada ispadne malo vise slobodnog vremena nece biti problem odraditi i Almezu.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
18
Hvala veliko na odgovoru. Po tom vasem upustvu ja sam i napravila sebi disk. A AlmezaMultiset me je zainteresovala jer sam videla da sa tim programom se mogu snimiti vec instalirani programi a potom pri renstalaciji samo pokrenuti ga i svi programi ce se instalirati. Kako sam ja razumela sa njim mogu snimiti svoj kompjuter i svaki put cu imati iste programe.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
to sto ti trazis se zove image sistema, mozes ga napraviti pomocu acronisa
 
Natrag
Top