All Debrid premijum download sa 50 servera

Član
Učlanjen(a)
19.03.2010
Poruka
70
ne mogu vise da mjenjam naloge u stvari promjenim hot mail adresu i ponovo se registrujem na alldebrid i promjenim ip adresu i pobrisem sa ccleaner-om sve i u redu prodze registracija ali nemam ona 2 dana free trial,lijepo mi napisu da je registracija uspjesna ali nemam dozvolu da koristim 2 days free trial,stvarno ne znam kako znaju da je ista ip adresa,cak sam u jednom pokusaju vidio svoju ip promjenjenu adresu na njihovom sajtu al opet mi ne dozvoljavaju free trial.

ne znam imali veze ako i drugi racunar radi u istoj mrezi,kada promjenim ip on zamaskira modem pa mislim da nema veze koliko je racunara spojeno preko modema.
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
30 dana premiuma ti je 4 evra, pa ti vidi da li se isplati praviti adrese svako dva dana;)
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
30 dana premiuma ti je 4 evra, pa ti vidi da li se isplati praviti adrese svako dva dana;)

Nekima je i to puno, a mail se ne mora ni praviti, može se iskoristiti neki od servisao kao što je
Kod:
http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
1
Boki ova sada nisam jos isprobao ali svaka ti cast za linkove, opis koriscenja i naravno ZNANJE
 
Natrag
Top