alertpay pomoc

Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Sad sam napravio acc na alertpay e sad ne znam kako to uopste funkcionise posto ja skupljam neke pare preko nekog sajta za reklam klik 1$ itd. i sad hocu da mi oni posalju preko alertpay ali kako to da uradim tj. kako mogu da podignem sa alertpay hvala unapred nov sam u ovome
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Fear poslacu ti na PM adresu od jednog foruma naseg koji se bavi PTC i uopste zaradom na internetu i tamo ima sve o paypal i aletpay,posto je ovde zabranjeno reklamiranje
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
57
Ja bih se na vasem mestu bavio necim ozbiljnijim od kliktanja na linkove za "1$" to je smesno.
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
194
Ja ne klikcem na reklame,ali slucajno sam upoznat sa celom to pricom ,i slazem se sa tobom.Ja sam svoje stavove o ovome izneo na par drugih postova i ne bih se sad ponavljao.
Jedna od svrha postojanja foruma je i pomoc drugim clanovima,bey ulaskai ispitivanja da li je to dobro ili ne.Momak je imao pitanje i ja sam mu odgovorio.I to je to
A shvatice FEAR to sam samo mu treba vremena.pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
kao prvo ja vise ne klikcem na reklame to sma uradio jednom i nasao caku kako da dobijem vise dolara na jednom kliku jedan deo su isplatili i to je moj drug podigao jer on zna kako se koristi alertpay a posto on nije tu hocu da podignem ovaj drugi deo dok ne provale i ne blokiraju mi acc a meni treba pomoc oko alertpay a ne da mi neko soli pamet o necemu ako ne znate odgovor na moje pitanje preskocite i ne pisite nista
 
Natrag
Top