Alcatel OT990 Android - bluetooth problem

Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
28
Imam problem sa bluetooth-om gore navedenog modela: ne mogu mikako da primam fajlove preko bluetootha! Kao da aplikacija nema dozvolu da koristi memorijsku karticu,a li ne mogu da nadjem gde to mogu da podesim. Upitanju je Android v2.2.2. Da li neko zna kako bih mogao da resim problem, a da nije azuriranje software-a na poslednju verziju? :dntknw::dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
34
Imam problem sa bluetooth-om gore navedenog modela: ne mogu mikako da primam fajlove preko bluetootha! Kao da aplikacija nema dozvolu da koristi memorijsku karticu,a li ne mogu da nadjem gde to mogu da podesim. Upitanju je Android v2.2.2. Da li neko zna kako bih mogao da resim problem, a da nije azuriranje software-a na poslednju verziju? :dntknw::dntknw::dntknw:
Prvo u podesavanjima ukljucis bluetoot i otkaci polje gde pise da ga ucinis vidljivim
 
Učlanjen(a)
11.04.2015
Poruka
6
Imam problem sa gore navedenim telefonom, ispraznila se baterija na telefonu i on se iskljucio sto je i logicno, kada sam ga upalio on je bijo u avion rezimom i nema sanse da se iskljuci, probao sam i da ga rutujem i ne pomaze... Jel imao neko nesto slicno?
 
Natrag
Top