Akvilani debituje do kraja oktobra

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Akvilani debituje do kraja oktobra
14. oktobar 2009. 21:28

14464998214ad6265f7c376573602600_big.jpg


Letošnje pojačanja Liverpula Alberto Akvilani počeo je da trenira posle povrede i mogao bi da debituje do kraja oktobra.

Akvilani se oporavlja posle operacija kolena i možda kratko zaigra u duelu rezervi Liverpula i Sanderlenda sledeće srede. "Kada se vratim, nadam se da ću pokazati da sam igrač koji ima dobar pas, koji zna da se ubaci napred i da postiže golove. Nisam igrao dugo, tako da neće biti lako da odmah zaigram najbolje što umem. Ipak, trudiću se da uspem u tome ", izjavio je 25-godišnji Italijan.


"Zaista nije lep osećaj kada niste sa timom. Moja ambicija je da postignem gol na strani na kojoj je Kop, mnogo sam razmišljao o tome tokom perioda oporavka", dodao je Akvilani.

Spekuliše se da bi italijanski fudbaler mogao da debituje za 'Crvene' 28. oktobra u utakmici Karling kupa sa Arsenalom.

Alberto Akvilani je ponikao u Romi, u kojoj se i afirmisao kao igrač. Letos je, posle deset godina provedenih u Rimu, prodat Liverpulu za 20 miliona evra. Za reprezentaciju Italije odigrao je 11 utakmica i dao dva gola.

Izvor: B92, ESPN
 
Natrag
Top