Aktivacija Windows-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
16.10.2012
Poruka
1
Ovako imao sam aktiviran windows 7 ultimate x64, sve radilo ok i sad mi izlazi da nije aktiviran.

Slika2.jpg

Slika1.jpg

Skinuo sam windows loader i ono idem install restartujem komp i ono nista opet stoji da nije aktiviran.
Sta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Moras da resetujes MBR.
To ce sa lakocom uraditi program MBR Regenerator iz CMD-a, dakle pokrenes ga kao Admin i pustis da obrise WGA iz registra i da resetuje MBR:
Kod:
http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/MBR-Regenerator.shtml
Zatim restartuj komp i ponovo sa Loader-om aktiviraj 7-icu (pokreces ga isto kao Admin), povedi racuna o ovom update-u KB971033, nemoj ga instalirati, to je WGA, on ti deaktivira 7-icu.
Process MBR regeneratora moze da potraje i pola sata, tako da nemoj prekidati proces
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Prvo moraš u tom slučaju da pokreneš WAT_FIX pa zatim Daz loader to će ti rešiti problem 100%!
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
radi kada pokrenes ovaj regenerator.pre toga sam pokreno aktivator i nista se nije desilo i onda pokrenem ovaj regenerator on je nesta radio i restartovo se i sad radi.hvala ti @nikolajub
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2013
Poruka
35
joj kako volim svoj software ;)
installiras bez kljuca i bilo cega jos te setup pita koju vezijicu zelis FULL Validation chk prodje naravno poslije full update-a :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top