Ako svaki muskarac zeli sex od svake devojke ,kako onda ocekuje da ozeni neku "dobru"

Sta mislite da li su odgovorni za to muskarci ili zene ???


  • Total voters
    26
Član
Učlanjen(a)
22.01.2011
Poruka
3
Mislim da svaki muskarac isprobava devojku da bi video kakva je ona zaista i da li je za vezu ili za jednu noc :) Ako ona to ne zeli trudice se da to dobije i tako ce da je upozna polako a samim tim i videti kakva je ona osoba pa ce onda mozda i pozeleti vezu ili brak, a ako se devojka odmah da ne dopusta da je muskarac upozna i samim tim on cim dobije ono sto zeli leti na drugi cvet xixixixi Takvi su oni plitki Mozgovi xixixixixi
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
No comment za ovo.Mada glasao sam da ima izuzetaka.Neznam ni zasto al sam glasao.
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
19
Žene su u stvari te koje biraju. Ako se moškarcu svidi neka žena, upotrebiće sva sredstva "dozvoljena Ženevskom konvencijom". Neće žaliti vreme ni novac. Žene to drugačije rade. Brzo, surovo, bez kompromisa. Na kraju kad se uvališ u nešto što nisi ni pomišljao, ubediće te da si ti u stvari čitavog života želeo.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Uglavnom se kaže svi su isti, sve su iste...Ali ipak, ima izuzetaka...Nisu svi isti i nisu sve iste. Svakom muškarcu kome je mnogo stalo do žene, odmah će ''probati''...Ali ako mu je stvarno stalo, ''spustiće se na zemlju'' i sačekati da prođe neko vreme, dok se zaista i ne upoznaju, a onda sve dolazi spontano i tada je sve nebitno, osim jednog, da oboje isto žele i da to što žele dolazi iz srca...Ako je to tako, onda ta veza ima smisla i ona će da traje...
Glupo je generalizovati, da svi muškarci žele samo jedno...
A što se tiče toga da muškarci treba da se bore za ženu...Mnogo gledaš filmove...
 
Učlanjen(a)
30.01.2011
Poruka
22
Slazem se sa vecinom ovde.
Koliko ima zena koje samo zele sex i nista vise? Ne moze se sve "pripisivati" muskarcima.
Sex je sastavni i normalni deo zivota, oni koji "istrazuju" i uzivaju u zivotu ce imatii veze za jedno vece. Drugoj polovini ljudi nece biti toliko bitan sam sex.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
slazem se sa tobom,ali ako pogledamo realno koliko njih bi bilo spremno da te ceka da ti osetis potrebu da se predas u potpunosti u vezi da kazem ozboljnoj...jako malo njih...muskari nekad ne umeju da se bore za devojku do koje im je stalo...neka dodustanu pre vremena...danasi muskarci i zene ili bar vecina njih ne zeli da se vezuje,vise su za prolazne stvari...ja sam zato sama...ja zelim da imam kvalitetnu vezu i partnera koji ce mi biti i prijatelj ne samo nekog da budem sa njim tek da nisam sama...

Istina...jako malo njih...ali to jos ne znaci da se isti ti ajde da kazem "losi" momci ne bi mogli promijeniti u malo bolje, mogu se i te kako, samo sto ocito i oni sami do tad nikad nisu dobili prave prilike( sreli malo bolje dijevojke) pred kojima bi i te kako birali rijeci, mijesto i vrijeme za bilo sta vec....Mada nekima muškarcima nema spasa kao i nekima dijevojkama, jer padaju na neke nebitne prolazne sijenke, koje bi bolje bilo ignorisati no razvijati u neka corava,jalova posla bez kvalitetnog napredka. Kako znati sad sta je dobro za nas, ocito je za to dovoljno i jedno malo sijeme istine(slusati srce, koje sapuce tiho istinu) s pomoc kojeg ostajemo strpljivi i vijerni prema sebi i samo prema onima koji to zasluzuju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ako svaki muskarac zeli sex od svake devojke ,kako onda ocekuje da ozeni neku "dobru"

Ako svaki muškarac to radi sa svakom ženom koju upozna, onda je njegova profesija "žigolo".
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Kada žene budu tražile ono što zaslužuju i što mogu svojom ličnošću da dobiju ovaj svet će biti mnogo lepše mesto.
 
Natrag
Top