Ako svaki muskarac zeli sex od svake devojke ,kako onda ocekuje da ozeni neku "dobru"

Sta mislite da li su odgovorni za to muskarci ili zene ???


  • Total voters
    26
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
6
Muskarci danas jedino sto zele da dobiju od devojke sa kojom su je u 97 % slucajeva sex...i uradice sve da ostvare svoj cilj,bice slatkorecivi,ubedjivace je kako je vole i slicno pa cak ce biti i romanticni samo da ona pristane...a onda ako ne ostvare svoj cilj oticice da to potraze na druom mestu...Zapravo svi oni govore da ne zele pored sebe neku qurvu,da zele neki dobru curu,a onda pridju ovoj prvoj...to samo dokazuje da oni ne znaju sta zele....:vorred:​


 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Evo zašto - kako da znaš da li je dobra ako je ne probaš :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
6
Da li ti mislis da je ona dobra ako je ti probas ,a probali su je i stotine njih pre tebe...muskarci i zene potpuno drugacije gledaju na to...
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
Bez uvrede ali mislim da je si malo pogrešila - pokušao sam kroz šalu ali nisi razumela
Smešno mi je to što se danas toliko pažnje pridaje sexu - jednom najnormalnijem,prirodnom činu.
Uzdizanjem sexa na najviše i najznačajnije mesto u muško-ženskom odnosu urušava se suština (bit) partnerskog odnosa i on se spušta na onaj najniži - telesni nivo.
Odgovor na pitanje koje si postavila je po meni prost - svako nadje ono što i traži- ako tražiš fufu pokupićeš je,ako pak tražiš curu za ozbilojnu vezu-takvu ćeš i naći (isto važi i za devojke).E sad suština stvari je to što je pojam "dobra" devojka individualan,kriterijumi koji su za mene presudni za nekog drugog su apsolutno nebitni ili pak smešni i obratno.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Iskreno, ja uopšte nisam merodavna za ovakve stvari jer nemam tako loša iskustva kakva Malena, kao tvorac ankete, očigledno ima.
Između muškaraca i žena neke velike razlike nema.
Ja zaista mislim da su muškarci divna stvorenja, jer takva iskustva imam. Naravno, ima i onih loših, ali isto tako ima i loših žena, čak čini mi se i mnogo više.
Ni jednima ni drugima seks nije stran, ali naravno, ni jedni ni drugi, ako iole imaju nešto u glavi, ne gledaju svaku ženu/muškarca samo i isključivo kao seksualni objekat.
Ne preterujmo. Sve je to normalno. Nije svako za vezu, ali nije ni svako samo za seks.
I "svaka vreća nađe zakrpu", to je sigurno. Neko pre, neko kasnije, ali bude tako. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
6
slazem se sa tobom,ali ako pogledamo realno koliko njih bi bilo spremno da te ceka da ti osetis potrebu da se predas u potpunosti u vezi da kazem ozboljnoj...jako malo njih...muskari nekad ne umeju da se bore za devojku do koje im je stalo...neka dodustanu pre vremena...danasi muskarci i zene ili bar vecina njih ne zeli da se vezuje,vise su za prolazne stvari...ja sam zato sama...ja zelim da imam kvalitetnu vezu i partnera koji ce mi biti i prijatelj ne samo nekog da budem sa njim tek da nisam sama...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Hm,pa nije veza bojno polje pa da neko treba da se bori i da gine za nekim,verovatno ne bi ni ti kao ni vecina zena pa ne vidim zasto su muskarci ti koji bi trebalo da se lome ako vec ne ide... ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
slazem se sa tobom,ali ako pogledamo realno koliko njih bi bilo spremno da te ceka da ti osetis potrebu da se predas u potpunosti u vezi da kazem ozboljnoj...jako malo njih...muskari nekad ne umeju da se bore za devojku do koje im je stalo...neka dodustanu pre vremena...danasi muskarci i zene ili bar vecina njih ne zeli da se vezuje,vise su za prolazne stvari...ja sam zato sama...ja zelim da imam kvalitetnu vezu i partnera koji ce mi biti i prijatelj ne samo nekog da budem sa njim tek da nisam sama...

U nečemu sigurno grešiš.
Ja isto tako imam četiri sjajna druga koji ne mogu da nađu devojke. Kažu da su sve površne, da im je jedino bitno koliko muškarac zarađuje, da može da im priušti da budu napirlitane i sređene, da ih vodi na "ekskluzivna mesta", i slične gluposti.
E sad, pitanje je šta ti smatraš "kvalitetnom vezom".
A i zašto bi se neko "borio" za tebe, u pravu je Sendi. S kim da se bori?
Prvo i osnovno, postavi sebi prioritete, vidi šta ti je stvarno bitno, i to i traži, ali budi realna.
Nema šanse da nađeš nekoga ko će ti u svemu odgovoarati, ali za ljubav i vezu su potrebni kompromisi. I budi spremna da uzvratiš istom merom. Samo tako možeš da nađeš, ostvariš i sačuvaš kvalitetnu vezu.
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Seks je sam po sebi poseban cin i meni predstavlja normalni deo svake veze. Naravno, svaka devojka s kojom sam bio je dobila moju ljubav, paznju, poverenje i iskrenost, seks je bio tu samo da "zacini" sve to ;) Kao sto je crvendac rekla, oni koji traze samo sex, nace svoju "zakrpu" oni koji hoce nesto vise potrudice se da to i ostvare...Malena, da li si se ikad zapitala, da li su ti muskarci koji zele samo sex oni koji tebe privlace i ti bi sa njima htela nesto vise, a ne mozes? Preispitaj sebe, nismo samo mi krivi ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
62
U životu radi ono što želiš i zbog čega se nećeš sutradan samoosudjivati - u prevodu opusti se i uživaj i prepusti se intuiciji. Kada budeš upoznala nekog za kog ćeš dušom znati da je on taj,tada nećeš imati ovih nedoumica i kočnica i vreme ti u tom slučaju neće predstavljati bitan faktor.....zaskočićeš ti njega i pre nego što budeš svesna sta se dešava;)
A što se tiče samog potenciranja sexa - kod muškaraca je u mladosti to najnormalnija stvar, kasnije se sa godinama teži i nekoj višoj,kvalitetnijoj vezi (značenje individualno) ali usled ranijih loših iskustava ("ljubavnih brodoloma") i u ovom periodu, može se bežati od nekog trajnijeg "vezivnja" ......
 
Natrag
Top